„Ecosh“ estiškas maisto papildų prekės ženklas, Lietuvoje gyvuojantis jau virš trejų metų. Kokia yra „Ecosh“ atsiradimo mūsų šalyje istorija?

Pažintis su „Ecosh“ įvyko 2019 m. pavasarį man su šeima gyvenant Taline, Estijoje. Tuo metu buvau motinystės atostogose, o susirgus vaikui vaistinėje ieškojau gerųjų bakterijų – akį patraukė papildas su itin turtinga sudėtimi. Tai ir buvo „Ecosh“. Namuose ėmiau labiau gilintis į visų produktų sudėtis, ir, kadangi turėjau patirties, pradėjau tirti Lietuvos rinką. Daug metų dirbau prekyboje, analizuodavau prekinius ženklus – šįkart aplankė jausmas, kad radau kažką išskirtinio. 

Kaip kuriami „Ecosh“ produktai, kaip atrenkamos žaliavos? Ar turite bendradarbiavimo su mokslininkais pavyzdžių?

Kurdama produktų receptus vis gausėjanti produktų kūrimo komanda bendradarbiauja su žinomais savo srities tyrėjais, gydytojais ir universitetais itin daug dirbta kartu su Talino technologijos universitetu, Tartu biomedicinos institutu ir jų mokslininkais. Patarėjais tampa medikai, natūropatijos, mitybos specialistai ir ne tik. Žinoma, visa gamyba yra sertifikuota ir prižiūrima valstybinių Estijos bei Lietuvos institucijų, taip pat žaliavos ir produktai yra pastoviai tiriami nepriklausomose laboratorijose bei laboratorijoje mūsų gamykloje.

„Ecosh“ maisto papildams naudojamos natūralios pululano kapsulės. Kokiomis savybėmis jos pasižymi?

Pululano kapsulės yra skaidrios, plonos, išgaunamos fermentuojant natūralų gryną krakmolą, tad jos yra biologiškai skaidžios, lengvai virškinamos. Siekiame, kad mūsų produktus galėtų vartoti ir vegetarai bei veganai, tokios kapsulės atitinka ir reikliausių klientų poreikius.

„Ecosh“ maisto papildai akį traukia skoninga išvaizda – į kokius svarbiausius aspektus atsižvelgiate, kurdami produktų dizainą?

Pirmiausia, funkcionalumas. Siekiame vartotojui aiškiai, suprantamai pateikti informaciją apie ingredientus ir jų poveikį. Antra, tvarumas pakuotės yra iš perdirbto stiklo, be to, maisto papildai nėra pakuojami į atskirą dėžutę, o visa informacija pateikiama ant produkto etiketės. 

Kurie produktai „Ecosh” asortimente yra populiariausi, kas sulaukia didžiausio pirkėjų susidomėjimo?

Mūsų veikloje labai jaučiamas sezoniškumas. Šaltuoju laikotarpiu žmonės daugiau dėmesio skiria imuniteto stiprinimui, pavasarį jaučiamas susidomėjimas grožį puoselėjančiais papildais. Vasarą daugiau judame, taigi aktualūs tampa magnis, papildai sąnariams. 

Tarp populiariausių produktų nuo pirmųjų dienų – „Pau d’Arco“, skirtas imunitetui ir peršalimo stabdymui, taip pat „Ašvaganda“ nervų sistemai, kurios išaugusį poreikį ypatingai jaučiame pastaraisiais metais. Tarp perkamiausių mūsų papildų ir itin aukštos kokybės žuvų taukai „OOMEX“, gerosios bakterijos – probiotikai, taip pat bioaktyvūs, gerai pasisavinami cinko, seleno, geležies, foliato papildai. 

Kokių atsiliepimų dėl produktų kokybės ir efektyvumo sulaukiate iš klientų?

Atsiliepimų sulaukiame tikrai nemažai, per trejus veiklos metus vien svetainėje yra palikta virš 1200 atsiliepimų. Jei skaičiuotume gaunamas privačias žinutes, šis skaičius būtų dar didesnis. Taip pat norėčiau pabrėžti, kad atsiliepimai, randami mūsų „Ecosh” e. parduotuvėje yra palikti tik klientų, kurie įsigijo produktus per mūsų svetainę – taip nauji vartotojai gali susidaryti įspūdį apie produkto veikimą. 

Džiugina ne tik atsiliepimų kiekis, bet ir jų turinys – didžioji dauguma klientų yra patenkinti „Ecosh“ produkcija bei aptarnavimu. Žinoma, retai, bet pasitaiko situacijų, kada klientas turi nusiskundimų, tuomet visada ieškome palankiausio klientui sprendimo. Vertiname kiekvieną savo klientą, išlaikyti aukštą produktų bei pristatymo kokybę mums itin svarbu, į tai kreipiame nemažai dėmesio.

Užs. 248

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: