R. Kilkaus nuotr.

Kiek reikės laukti?

„Norėjau užsiregistruoti pas savo šeimos gydytoją Virginiją Daščioraitę, kad gaučiau siuntimą pas Rokiškio rajono ligoninėje dirbančią gastroenterologę Irmą Pipikienę dėl skrandžio bėdų. Negalėjau patikėti, kai pasakė, kad artimiausias laikas tik gruodį, tai yra po dviejų mėnesių. Laimei, kad bent jau besibaigiantiems vaistams nereikės gydytojos – receptą pratęs slaugytoja. O juk gavus siuntimą dar reikės bent mėnesį, jeigu ne daugiau, laukti vizito pas gydytoją I. Pipikienę. Tai kažin ar apskritai besulauksiu. Kas atsitiko? Ir anksčiau tekdavo laukti, bet ne taip ilgai. Rašote, kokią naują įrangą įsigijo ligoninė, su kuria galima ištirti skrandį, žarnyną, bet kažin, kada paprastas žmogus galės tuo pasinaudoti?“ – savo problemą dėstė skaitytoja.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

mytime grozio
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
taigi
taigi
2022 15 spalio 13:22

Miesteliuose tai gerai. Daktarės nenudvakę, nesusireikšminę ir jei reikalas rimtas, priima nors ir tą pačią dieną. Džiaugiamės, kad ne Rokišky.

Paulius
Paulius
2022 14 spalio 12:04

Senai buvo aišku ,kad taip bus. Pažiūrėkime kas vdovauja.

Birutė
Birutė
2022 14 spalio 10:21

Kokio didelio krūvio?? Nueini pas gydytoją, o ten tušti koridoriai, o laukti pas šeimos gydytoją reikia du mėnesius. Absurdas visiškas

Rekomenduojami video: