blank

Dantų netekimas nėra vien tik senų žmonių problema. Jų gali netekti ir jauni žmonės, o pagrindinėmis to priežastimis dažniausiai įvardijamos įvairios nelaimės. Dėl tokių problemų nerimauti nėra tikslo, nes vis dėlto dabar dantys gali būti atstatomi odontologijos kabinetuose. Žinoma, kokia būtų gydymo kaina – priklausys nuo paciento būklės. Dantų implantas yra vienas dažniausių sprendimų siekiant atkurti šypseną.

Odontologai gali jums patarti kaip sumažinti išlaidas

Dėl dantų implantavimo žmonės dažnai baiminasi, kad teks pakloti gana įspūdingas pinigų sumas. Bet, gydytojai – odontologai pastebi, kad nemaža dalis tų žmonių apskritai neteisingai suvokia procedūros esmę. Reikia suprasti, kad implantai nėra visiems įmontuojami vienos procedūros metu. Tiksliau kalbant, toks dantų atstatymas trunka mažiausiai kelias savaites. Tad, tik po individualios apžiūros galėsite sužinoti kokią pinigų sumą teks skirti dantų atstatymui.

Odontologijos specialistai visada atsižvelgia į pacientų norus. Jeigu jūs noras yra išleisti kuo mažiau pinigų, tuomet implantavimo procedūra bus atliekama pasitelkiant atitinkamą gydymą. Tai reiškia, kad įvertinus jūsų būklę, gali būti priimami kiek kitokie sprendimai.

Vienas iš atvejų, kuomet kelių dantų atstatymui išleidžiamos mažesnės sumos, yra kai vietoje kelių implantų naudojamas vienas ir tuo pačiu atsiremiama į likusius sveikuosius. Tai reiškia, kad tokio gydymo metodu siekiama implantuoti tik vieną dantį. Tikriausia galvojate kaip gi bus su likusiomis tuščiomis ertmėmis? Odontologas sumontuos tiltelį ant implanto ir sveikojo jūsų danties. Galutinis rezultatas mažai kuo skirsi nuo to, kuris būtų matomas implantuojant kiekvieną dantį atskirai.

Tad, jeigu neturite labai daug pinigų, bet labai trokštate, jog jūsų dantys būtų kuo skubiau atstatyti, tuomet jums tik reikia užsiminti specialistui, kad mažesnė kaina būtų prioritetas.

Į ką svarbu atsižvelgti renkantis kliniką bei gydymo metodą?

Pravartu žinoti, kad dantų implantus reikėtų rinktis lygiai taip pat atidžiai, kaip ir odontologijos klinikas. Paprasčiau šnekant, implantus gali gaminti tikrai ne bet kas. Tai turi būti sertifikuoti gamintojai. Skyrus kelias dešimtis minučių domėjimuisi internete, galite nesunkiai sužinoti kokio gamintojo dantų implantai yra laikomi patvariausiais.

Renkantis kliniką, svarbu atkreipti dėmesį į visas detales. Dantų implantavimo procedūra yra reikalaujanti patirties ir žinių. Tad, jums reikėtų ieškoti informacijos tiek apie konkretų specialistą, tiek ir pasidomėti klinikos reputacija. Dabar jau ir internete galima rasti atsiliepimus praktiškai apie visas gydymo įstaigas bei gydytojus. Odontologijos sritis yra ne išimtis.

Kaip bebūtų, renkantis dantų atstatymo metodą, reikia įvertinti galimas komplikacijas, kurių atsiradimo tikimybei įtaką daro pats pacientas. Tai reiškia, kad pasirinkus kaip bus implantuojami dantys, turėsite atidžiai išklausyti odontologo nurodymus kaip tinkamai juos prižiūrėti kai baigsis gydymas. Kiekvienas dantų atstatymo metodas turi savų privalumų ir trūkumų, tad juos išsiaiškinkite iš anksto.

Užs. 1338

gimtasis straipsniai
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments