blank
Happy women care about oral hygiene

Daugelis žmonių bijo profesionalaus dantų akmenų valymo. Tarp veržimosi, keistų garsų ir retkarčiais jaučiamo žandikaulio diskomforto nesunku suprasti jų nerimą. Tiksliai žinodami, kas vyksta proceso metu, galite sumažinti stresą ir geriau mėgautis šviežiais rezultatais. Daugumą dantų valymo atlieka dantų higienistas. Prieš pradedant tikrąjį valymo procesą, pradedama nuo fizinės visos burnos apžiūros. Dantų higienistas naudoja mažą veidrodėlį, kad patikrintų, ar aplink dantis ir dantenas nėra gingivito (dantenų uždegimo) ar kitų galimų problemų. Jei jie aptinka didelių problemų, dantų higienistas gali paskambinti odontologui ir įsitikinti, kad viskas gerai. Jei ieškote, kur profesionaliai pašalinami dantų akmenys užsukite https://www.sypsenosmagija.lt/paslauga/profesionali-burnos-higiena/.

Apnašų ir dantų akmenų šalinimas, kaip viskas vyksta?

Procedūra nėra skausminga, nereikia naudoti nuskausminamųjų. Dantų higienistas naudoja skalavimo priemonę, kad pašalintų apnašas ir akmenis aplink dantenų liniją, taip pat tarp dantų. Išgirsite braškėjimą, bet tai normalu. Kuo daugiau dantų akmenų yra burnoje, tuo daugiau laiko jiems reikės tam tikrai vietai subraižyti. Valymas šepetėliu ir dantų siūlu neleidžia apnašoms kauptis ir sukietėti į dantų akmenis. Atsiradus dantų akmenims, pašalinti galite tik savo odontologo kabinete. Taigi, jei tai jūsų nemėgstamiausia dantų valymo proceso dalis, pamoka yra dažniau valytis šepetėliu ir siūlu. Po to, kai jūsų dantys yra visiškai be dantų akmenų, higienistas juos valo galingu elektriniu šepetėliu, kuris skleidžia griežimo garsą. Nors tai skamba baisiai, tai puikus būdas giliai nuvalyti ir pašalinti nuo skalavimo priemonės likusius dantų akmenis.Profesionaliam valymui naudojama dantų pasta, kurios kvapas ir skonis panašus į įprastą dantų pastą, nors dažnai galite rinktis vieną iš skonių. Tačiau jis yra smėlingos konsistencijos, kuri švelniai šveičia dantis. Jei tai atlieka profesionalas, šis dantų poliravimas laikomas saugiu du kartus per metus. Tačiau namuose nebūkite toks griežtas su dantimis, nes nualinsite emalį.

blank
Dentists treat patients’ teeth.

Profesionalus dantų siūlas ir jo privalumai

Nepriklausomai nuo to, ar reguliariai naudojate dantų siūlą namuose, ar ne, niekas neprilygs profesionaliam dantų siūlų valymui. Jūsų dantų higienistas gali giliai įsiskverbti tarp jūsų dantų ir nustatyti galimas problemas. Tai gali atrodyti beprasmiška, jei dantų siūlą naudojate namuose, tačiau profesionalus dantų siūlas taip pat pašalina apnašas ar pastos likučius, likusius po valymo. Tada išskalaukite burną, kad pašalintumėte visas šiukšles. Jūsų dantų higienistas paprastai siūlo skysto fluoro skalavimo skystį. Paskutinis valymo proceso etapas yra apdorojimas fluoru. Šis gydymas naudojamas kaip jūsų dantų apsauga, padedanti kovoti su ėduoniukelis mėnesius. Tada jie įdės putų gelį (arba kartais lipnią pastą) į kandiklį, kuris tinka ant jūsų dantų. Paprastai jis paliekamas ant jūsų dantų vieną minutę. Be putojančio gelio, ant dantų mažu šepetėliu dažomas ir fluoro lakas. Fluoro lakas sukietėja, kai liečiasi su seilėmis, todėl iškart po to galėsite valgyti ir gerti.

Kiti galimi žingsniai

Profesionalus dantų valymas planuojamas du kartus per metus. Vis dėlto, atsižvelgiant į tai, ką jūsų odontologas ar dantų higienistas pastebi jūsų burnoje, jūsų apsilankymo metu jie gali atlikti kitus tyrimus. Vaikams odontologas gali rekomenduoti krūminius sandariklius, kurie padės išvengti ertmių susidarymo sunkiai valomose vietose. Nesvarbu, ar jums reikia kokių nors papildomų veiksmų, ar ne, svarbiausia yra nuolat grįžti pas odontologą, reguliariai valyti dantis, kad išvengtumėte problemų. Iš anksto supratę, kas vyksta, jausitės lengviau ir galbūt net lauksite šių susitikimų.

Užs. 1267

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: