blank

Pagal sergamumą COVID-19 pirmąsias vietas užima Pagėgių, Visagino ir Šilalės r. savivaldybės. Rokiškis šiuo metu yra 34-tas. Iš aplinkinių rajonų situacija prastesnė 15-tą vietą užimančioje Utenoje ir Kupiškyje, kuris 32-as. Tuo tarpu Zarasai 39-ti, Biržai 43-ti. Šalyje geriausiai laikosi Druskininkų, Vilniaus ir Palangos r. savivaldybės.

Vakcinacijos ataskaitoje Rokiškis yra 13-tas. Čia iš viso paskiepyti 20 673 asmenys – 73,5 proc. visų Rokiškio rajono gyventojų: pirmąja vakcinos doze – 506 asmenys, antrąja – 9 403, pakartotinai – 10 764. Lietuvos vakcinacijos vidurkis – 69,8 proc.

„Nors dabar testavimo apimtys sumažėjusios, kai žmonės profilaktiškai nėra testuojami, o pasitikrinti gali tik ligos simptomus jaučiantieji, rajone nėra infekcijos židinių, bet pavienių atvejų turime – susirgimų skaičius iš tiesų nėra mažas. Nors ir labai tikėjomės, kad karščiai padės – kovidas neišnyko, vis tik žmonės dar serga“, – komentavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriaus vedėja Daivutė Bulovienė.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Zina
Zina
2022 1 liepos 20:18

nereikia buciuotis, sveikintis ranka,, neplauta,, ir nebus tiek virusu…