Šiuo metu burnos ertmės priežiūros priemonių gausa tikrai atima žadą. Pasiūla yra labai plati ir ne visada paprasta įsigyti tai, ko tikrai reikia Jums. Geriausia visada yra tartis su specialistu, kurio darbas yra ne tik gydyti, tačiau taip pat ir paaiškinti – kokiomis priemonėmis galima išvengti burnos ertmės ligų. Vieni geriausių patarėjų yra “Dantų estetika” klinikos specialistai.

Trumpai aptarsime pačias svarbiausias burnos ertmės priežiūros priemonės ir kaip jas pasirinkti.

Vieno danties šepetėlis

Vieno danties šepetėlis tikrai reikalingas ne tik tiems, kurie turi problemų su tam tikru konkrečiu dantimi, pavyzdžiui, protiniu. Jį turėtų turėti kiekvienas savo namuose. Tai galimybė turėti sveikus ir gražius dantis net ir tuos, kurie yra sunkiai pasiekiamose vietose. Svarbiausia yra pasitarti su mediku dėl labiausiai tinkamo Jūsų problemos šalinimui arba paprasčiausiai konkretaus danties priežiūros atveju.

Burnos irigatorius

Vis daugiau žmonių savoms reikmėms naudoja burnos irigatorius. Tai galimybė pašalinti nešvarumus net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Nors anksčiau jie buvo rekomenduojami tiems, kurie nešioja breketus, tačiau juos vis dažniau renkasi visi, kurie nori turėti sveiką bei gražią šypseną.

Burnos skalavimo skystis

Būtinai po kiekvieno valymo turi būti naudojamas ir burnos skalavimo skystis. Tai galimybė kur kas paprasčiau pašalinti bakterijas, kurios gali sukelti įvairias ligas.

Dantų siūlas

Ne visi sutiktų, kad po kiekvieno valymo yra reikalingas dantų siūlas. Gali atrodyti varginantis darbas taip atidžiai valyti tarpdančius. Visgi, tokiu atveju žmogus gali būti bent jau ramus, kad neliks nešvarumų, kurie gali sukelti uždegimus.

Tinkama dantų pasta

Dėl labiausiai Jūsų dantims tinkamos pastos pasirinkimo – siūlome tartis su specialistais, kadangi jie geriausiai išmano jūsų sveikatos situaciją ir gali patarti. Juk šiuo metu jų pasiūla tokia plati bei įvairi – ne veltui.

Galima rasti tokias, kurios labiausiai tinka jautrius dantis turintiems asmenims, taip pat ir tokias, kurios neturi jokių saldiklių, jokio skonio arba kvapo. Gali tekti išbandyti nemažai variantų, kol rasite Jums tinkamą, tačiau tikrai verta, nes galiausiai tai atsiperka.

Elektrinis dantų šepetukas

Vis dažniau žmonės vietoje paprasto šepetuko renkasi elektrinį, kadangi tokiu galima kur kas geriau išvalyti visą burnos ertmę. Su tuo sutinka ir odontologai. Tiesa, reikia atsakingai susipažinti su jų funkcijomis, kadangi toli gražu ne visi, kurie yra rinkoje – tikrai verti dėmesio.

Vėlgi, čia jau geriausia yra tartis su specialistu, kuris prižiūri Jūsų dantis. Jo patarimai, šiuo atveju, turėtų būti reikšmingiausi.

Balinamosios priemonės

Galiausiai kai kurie labai trokšta baltos šypsenos ir dėl to bando balinamąsias priemones. Visada reikia tartis su stomatologu, kadangi tikrai ne visos kapos su balinančiais geliais, kurie yra pridedami greta – geros. Apskritai geriausia balinimą atlikti klinikoje, kadangi didėja tikimybė, kad dantys ne tik bus norimo baltumo tono, tačiau taip pat ir tikrai nebus pažeisti.

Nuostabiai šypsenai reikia nebrangių priemonių, tačiau laiko joms naudoti. O jeigu tikrai kasdien valysite dantukus – jie bus visada gražūs ir sveiki. Tokie, kokių nori daugelis ir tokie, kokius turėti tikrai gali dažnas.

Užs.539

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: