blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Rokiškio psichiatrijos ligoninė

„Pacientų lankymas leidžiamas kiekvieną dieną nuo 10 iki 18 val. pagal išankstinę registraciją telefonu. Registruotis galima darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. tel. (8 458) 20 183.

Vieno pasimatymo trukmė – 50 min. Į pasimatymą būtina atvykti 30 min. iki paskirto laiko. Vėluojant atvykti, pasimatymo laikas bus sutrumpintas. Vienu metu vieną pacientą gali lankyti ne daugiau kaip du asmenys.

Pasimatymo metu lankytojai privalo: prieš ir po pasimatymo atlikti rankų dezinfekciją; dėvėti kvėpavimo takus dengiančią medicininę kaukę; laikytis asmens higienos etiketo (rankų higienos, čiaudėjimo-kosėjimo etiketo).

Su pacientą gydančiu gydytoju ar kitais specialistais bus galima susitikti po pasimatymo, administracinio pastato pirmojo aukšto 110 auditorijoje. Susitikimo trukmė ne daugiau kaip 30 min. Susitikimo metu abi šalys privalo dėvėti kvėpavimo takus dengiančią medicininę kaukę, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 2 m atstumo, vengti fizinio kontakto“, – skelbiama pranešime.

Rokiškio ligoninė

„Hospitalizuotus pacientus ligoninėje leidžiama lankyti darbo dienomis nuo 14 iki 18 val., poilsio ir švenčių dienomis nuo 14 iki 16 val., išskyrus anestezijos-reanimacijos skyrių, kurio lankymo valandos: darbo dienomis nuo 11.30 iki 12 val., poilsio ir švenčių dienomis nuo 14 iki 14.30 val.

Asmenys, atvykstantys į ligoninę lankyti hospitalizuoto paciento, negali turėti ūminių kvėpavimo takų infekcijos simptomų, privalo dėvėti veido apsaugos priemones, prieš patekdami į skyrių ir išeidami iš jo privalo dezinfekuoti rankas.

Apsaugos priemonių dėvėjimas nėra privalomas tik negalią turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti sveikatos būklei“, – skelbiama pranešime.

Rokiškio senelių globos namai

„Atvykus aplankyti gyventojo, lankytojas užeina į globos namus (informuoti darbuotojo apie atvykimą neprivaloma), prie pagrindinių globos namų durų dezinfekuojasi rankas, užsideda nosį ir burną dengiančią apsauginę priemonę. Privaloma apsauginę priemonę dėvėti viso apsilankymo metu.

Privaloma savarankiškai registruotis lankymo žurnale, kurį rasite prie pagrindinių durų.

Gyventojus galima lankyti nuo 9 iki 13.30 ir nuo 14 iki 18 val. Lankymo trukmė globos namuose (viduje) 30 min., lauke laikas neribojamas. Vieno apsilankymo metu globos namuose (viduje) ne daugiau kaip 2 lankytojai, lauke – neribojama.

Draudžiama lankyti, jei lankytojas turi bent vieną COVID-19 ligai būdingą simptomą (temperatūra 37°C ir didesnė, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas/susilpnėjimas) ar kitomis užkrečiamoms ligoms būdingų simptomų (sloga, gerklės skausmas, vėmimas, viduriavimas ir kt.), ar nustatyta COVID-19 liga“, – skelbiama pranešime.

Įstaigų inform.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments