Gimtasis Rokiškis Sveikata 5 patarimai, kaip greitai ir saugiai numesti svorio

5 patarimai, kaip greitai ir saugiai numesti svorio

Svorio metimas ne visada yra toks sklandus kaip norėtųsi. Tam gali turėti įtakos labai įvairios priežastys, tačiau kelionė link svajonių figūros bus kur kas lengvesnė, jei vadovausitės keliais žemiau pateiktais patarimais. Taigi, ką daryti, kad svoris būtų metamas greičiau ir efektyviau?

543
0

Pusryčiai – svarbiausias dienos valgis

Rinkitės kokybiškus pusryčius. Idealu, jei į pusryčių meniu įtrauksite liesų baltymų ir riebalų turinčius maisto produktus. Puikiu pasirinkimu gali būti nesaldintas graikiškas jogurtas, kiaušiniai, natūralus žemės riešutų sviestas, viso grūdo produktai, daržovės, vaisiai, ir t.t. Ryte geriausia suvartoti maždaug 400-500 kalorijų.

Ribokite cukraus vartojimą

Cukrus yra vienas didžiausių dailios figūros priešų, todėl jo vartojimą rekomenduojama apriboti. Atsisakykite saldumynų, saldžių kepinių bei gėrimų, kurių sudėtyje yra cukraus. Renkantis maisto produktus rekomenduojama atsižvelgti į jų sudėtį: vertėtų nepamiršti, kad cukraus yra net ir pomidorų padaže.

Gerai išsimiegokite

Jei miego trukmė yra trumpesnė nei 7 valandos, gali sulėtėti medžiagų apykaita. Kad taip nenutiktų, pakankamai dėmesio vertėtų skirti kokybiškam poilsiui, kuris turi ženklią įtaką mūsų savijautai ir kūno linijoms.

Veskite maisto žurnalą

Dažnai manoma, kad per dieną suvartojamų kalorijų kiekis yra gerokai mažesnis nei yra iš tiesų, ir būtent tai gali lemti svorio didėjimą. Būtent todėl mitybos specialistai rekomenduoja vesti maisto žurnalą, kuriame jie pataria žymėtis visus per dieną suvalgytus maisto produktus.

Daugiau judėkite

Nėra jokių pasiteisinimų: fizinį aktyvumą tikrai galima palaikyti ištisus metus. Jei pirmenybę teikiate sportui namuose, galite pasvarstyti apie įvairių treniruoklių įsigijimą. Vienas populiariausių pasirinkimų neabejotinai yra bėgimo takelis, kuris padeda efektyviai mesti svorį ir didina ištvermę. Jei svarstote apie šio treniruoklio įsigijimą, didelį šios produkcijos pasirinkimą rasite čia: https://sportuok.lt/Begimo-takeliai.

Užs. 925

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments