Tradiciškai vietinėse varžybose prie starto linijos stojo nemažai rokiškėnų. Šie savo fanus pradžiugino prizinėmis vietomis. Jauniausi dalyviai susikovė „85“ klasėje. Rokiškėnas Elijus Markelis į finišą atvažiavo trečias. Debiutantas Mykolas Stundžia užėmė 7 vietą.

Gausiu dalyviu skaičiumi pasižymėjo „MX1“ ir „MX2“ grupės. Ir čia netrūko rokiškėnų. Pradedančiųjų „MX1“ klasėje Artūras Kulikauskas užėmė ketvirtą vietą. „MX2“ klasėje Gediminas Čypas liko dešimtoje pozicijoje. Veteranų grupėje septintas atvažiavo Alvydas Auželis. „Open“ klasėje Artūras Januškevičius liko 11 vietoje. Kraštietis Erlandas Mackonis džiaugėsi antrąja vieta.

Kieta kova vyko motociklų su priekabomis klasėje. Čia pirmame važiavime nepasisekė Mantui ir Ryčiui Kišūnams. Pirmaujant jiems pradėjo ožiuotis technika, tad finišą kirto stumdami motociklą. Tačiau bendrojoje įskaitoje liko antroje pozicijoje. Trečioji vieta atiteko šio renginio organizatoriui Romui Kišūnui ir jo kolegai Steponui Kriaučiūnui.