Erikas Gaigalas (dešinėje) mokymų metu. Organizatorių nuotr.

Baigiantis 2018-iems, UAFF pasirašė trejų metų bendradarbiavimo sutartį su vienu geriausiu šalies futbolo specialistu Aurelijumi Skarbaliumi. Buvo sutarta, kad visi vaikus ugdantys UAFF nariai galės naudotis „Auri-Dohm“ vaikų treniravimo metodika, o treneriai – dalyvauti mokymuose bei seminaruose.

Sausio mėnesį susitikime su UAFF vaikų futbolo treneriais A. Skarbalius pristatė „Auri-Dohm“ vaikų treniravimo sistemą, o kovo 21 d. Utenoje vyko techniniai mokymai būsimiems regiono techniniams vadovams, kuriuos vedė „Stats4sport“ direktorius Marius Babravičius.

Į mokymus susirinko Utenos regiono futbolo organizacijų atstovai iš Utenos, Rokiškio, Anykščių, Zarasų, Visagino, Molėtų. Mokymuose dalyvavo ir Rokiškio futbolo klubo vadovas Erikas Gaigalas.

Būsimųjų apskrities techninių vadovų laukia dar 1–2 techniniai mokymai, po kurių jiems turėtų nekilti klausimų, kaip dirbti „Stats4sport“ platformoje ir naudotis jos įrankiais kasdienybėje. Taip pat vyks nuolatinės konsultacijos ir metodologiniai mokymai.

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie