blank
Asmeninio archyvo nuotr.

Prie sportinio bolido vairo po metų pertraukos grįžo kraštietis ūkininkas Petras Šiaučiūnas. Jis šiose varžybose startavo „Suzuki Swift“ automobiliu.

blank
P. Šiaučiūnas kairėje. Asmeninio archyvo nuotr.

„Po daugiau nei metų sėdau prie ralio bolido vairo. Varžybos buvo kaip treniruotė, nežiūrėjau rezultatų, tiesiog pratinausi prie automobilio ir kelio dangos. Teko ir su nauju šturmanu važiuoti, Renaldu Gegužinsku, nes Žilvinas patyrė traumą. Atsargiai, saugiai ir nerizikuodami važiavom ir kas kilometrą greitėjome. AWD klasėje likome antri, o bendroje įskaitoje – penkti. Rezultatu esu patenkintas, greičio ruožai kaip visada Zarasuose puikūs, oras išpuolė irgi nuostabus, tad buvo puiki šventė tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Automobilis toks pat kaip ir paskutinį kartą, nes būtent juo ir važiavau paskutines varžybas 2022-aisiais“, – pasakoja P. Šiaučiūnas.

Kaip sako sportininkas, šių metų planas – šiuo automobiliu startuoti visame Lietuvos ralio čempionate ir būtinai surengti daugiau treniruočių.

Kitas kraštietis, Domas Meilus, šiame ralyje startavo „Subaru Impreza“ automobiliu. Ekipažo šturmanė –  kauniete Gabija Stanulionyte.

blank
Asmeninio archyvo nuotr.

„Ralis praėjo gerai, turėjome nemažai bėdų, bet šiaip ne taip finišą pasiekėme. Būtent tokį tikslą sau ir buvome išsikėlę. Oras buvo tobulas varžyboms, sukibimas su trasa geras, trasos sudėtingos. Pirmą kartą išbandžiau naktinį ralį, baisu, bet tikrai įdomu. Gaila, kad visą dieną lydėjo bėdos dėl automobilio, po antrojo greičio ruožo prasidėjo ir stabdžių gedimai, penktajame – dingo antras bėgis, kitame ruože – ir trečias. Finišą pasiekėme tik pirmu bei ketvirtu bėgiu. Visgi džiugu, kad pavyko. Tiesa, dar ir griovį „pasigavome“ septintojo greičio ruožo pabaigoje, kirtus finišo liniją, bet žiūrovų padedami sugebėjome išsikrapštyti ir laiku spėti į kitą greičio ruožą“, – pasakoja D. Meilus.

D. Meilus bendroje įskaitoje užėmė 50-ąją vietą, „AWD“ grupėje – 17-ąją.

Nors į varžybas buvo užsiregistravę trys kraštiečių ekipažai, Mato Valiulio ir kauniečio Giedriaus Firanto ekipažas nusprendė šiose varžybose nestartuoti.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: