Nuo rungtynių pradžios vilniečiai kibo į atlapus rokiškėnams ir pamažu didino persvarą. Nors KKSC krepšininkai aikštelėje demonstravo kietą žaidimą, tačiau svečiai privertė šeimininkus daug kartų klysti, o klaidas versdavo taškais. Tad ilsėtis po dviejų kėlinių komandos ėjo, kai švieslentė rodė  20 taškų skirtumą.

Trečiojo kėlinio pradžią kiek agresyviau sužaidę rokiškėnai, netrukus turėjo nusivilti. Vilniečiai nesutriko, priešingai – dar taikliau atakavo varžovų krepšį ir toliau didino persvarą.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė Kasparas Kavoliūnas, pelnęs 27 taškus. Dominykas Šapranauskas įmetė 18, Nedas Drižys, Ignas Dainys, Nedas Valečka – po 4, Eimantas Šeškus, Tomas Balčiūnas – po 2, Domantas Girčys – 1 tašką.

Nuotaikos nepraskaidrino ir trenerio Anatolijaus Griniuko auklėtiniai, kurie tą patį vakarą Kupiškyje Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-17 rungtynėse rezultatu 69:78 pralaimėjo kupiškėnams.