J. Kačerausko nuotr.

Tiesa, į varžybas neatvyko tiek dalyvių, kiek tikėtasi, mat ir Lietuvoje, ir užsienyje praėjusį savaitgalį karaliavo paplūdimio tinklinio varžybos. Vis dėlto susirinkusios komandos demonstravo kietą ir gražų žaidimą.

Turnyre varžėsi Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos paplūdimio tinklininkai. Puikiai pasirodė kaimynai latviai, jų duetas ir lipo ant aukščiausiojo apdovanojimų pakylos laiptelio. Nugalėtojais tapo Atvarsas Vildė ir Tomsas Benjavsas. Jie finale įveikė marijampoliečius Deivydą Raibikį ir Edviną Vaškelį. Treti liko latviai Arnis Relinsas ir Mattssas Gabdullinsas.

Konkurencingai žaidė ir vienintelis rokiškėnas Nerijus Laužadis. Jis kartu su kolega iš Šiaulių Danu Mikolaičiu iškovojo šeštąją vietą.

Nors varžybų fondas buvo kuklus, tačiau jis pradžiugino prizininkus. Pirmosios vietos laimėtojams atiteko 800 eurų čekis, antrosios – 600, trečiosios – 400.

Varžyboms teisėjavo tarptautinių varžybų patirties turintys Latvijos teisėjai, o teisėjų pagalbininkais buvo rokiškėnai. Svarbios vyriausiojo arbitro pareigos atiteko tinklinio entuziastui Aurimui Laužadžiui.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie