Akimirka po apdovanojimų. Sporto klubo „Kavoliškis“ nuotr.

Kavoliškio sporto entuziastai  Vasario 16-osios proga organizavo krepšinio varžybas  3×3. Nugalėtojai apdovanoti pereinamąja taure, įsteigta lygiai prieš metus.

Dalyvauti varžybose į Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos (RTVŽŪM) sporto salę susirinko rekordinis krepšininkų būrys. Burtų keliu buvo sudarytos aštuonios komandos (kai kurios turėjo dar net kelis atsarginius žaidėjus): RTVŽŪM, „Vienas“, „Cirkininkai“, „Gazas“, „Medis“, „Baudėjai“, „Kalnas“, „Kavoliškis“.

Varžybas atidarė vienas iš jų organizatorių Stasys Meliūnas, Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė bei varžybų vyriausiasis teisėjas Antanas Tigrudis.

Po atkaklios, permainingos kovos nugalėtoja tapo RTVŽŪM komanda, patvirtindama taisyklę, kad namų sienos padeda. Ji varžybų pereinamąją taurę perėmė iš praėjusių metų nugalėtojos „Baudėjų“ komandos. Antrąją vietą užėmė „Vienas“. Šios komandos branduolį sudaro šeiminis duetas – tėvas ir sūnus Darius ir Normantas Šilanskai. Trečiąją vietą iškovojo „Cirkininkai“.

Varžybų dalyviai apdovanoti taurėmis ir vertingais prizais

Taikliausio tritaškininko statusą ir snaiperio taurę iškovojo Laimonas Drižys iš RTVŽŪM komandos. Baudas taikliausiai metė ir taikliausio metiko taurę laimėjo Vygantas Kavaliauskas iš tos pačios komandos. Be šių konkursinių rungčių, krepšininkai rungėsi metimo nuo centro linijos konkurse. Deja, nė vienam iš dalyvavusiųjų pataikyti į krepšį nuo centro linijos nepavyko. Tradiciškai buvo pagerbti jauniausias varžybų žaidėjas Normantas Šilanskas (gim. 2004 m.) ir senjoras Virginijus Gudonis (gim. 1958 m.).

Organizatorių šilčiausi padėkos žodžiai buvo skirti varžybų komisarei Vaidai Šilanskienei, per visas varžybas kruopščiai rašiusiai varžybų dokumentus: dalyvių sąrašus, rezultatų protokolus ir turnyrines lentelės. Šiltų padėkos žodžių ir skambių aplodismentų varžybų dalyviai skyrė Kavoliškio bendruomenės moterims, vadovaujamoms Danutės Kirstukienės, už gardžią moliūgų sriubą, išvirtą šia proga. Visi susirinkusieji dėkojo renginio organizatoriams bei rėmėjams.

Sporto klubo „Kavoliškis“ inform.

sostinė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie