J. Kačerausko nuotr.

Nuo pat rungtynių pirmųjų akimirkų užtikrinčiau rungtyniavo rokiškėnai – po pirmųjų 10 min. – 19:9.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė – „Vaižganto-II“ komandos krepšininkai demonstravo kokybiškesnį žaidimą tiek puolant, tiek ginantis ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau triuškinamu skirtumu – 44:22.

Antrojoje rungtynių dalyje žaidimo tempą ir toliau diktavo rokiškėnai. Visą kėlinį iš artimesnio nuotolio varžovų krepšį atakavę vaižgantiečiai prieš paskutinį rungtynių ketvirtį turėjo net 29 taškų pranašumą – 60:31.

Ketvirtajame kėlinyje apsukas sumažinę mūsiškiai užbaigė pradėtą darbą ir iškovojo lengvą pergalę.

„Vaižganto-II“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Erikas Petrevičius, pelnęs 24 taškus. Norbertas Tička, Laurynas Streikus ir Vilius Skeirys surinko po 10, Rokas Bulovas – 8, Kostas Kužiulis – 6 taškus.