blank
„Obeliams“ tai buvo antrasis pralaimėjimas. „Umaro“-„Juventus“ archyvo nuotr.

Svečiai svetimoje krepšinio aikštelėje jautėsi kur kas geriau nei šeimininkai obeliečiai. Pirmosiomis minutėmis „Vaižgantas I“ išsiveržė į priekį – 8:2.

Šeimininkai atsakė tritaškiais, tačiau sunkiai tvarkėsi gynyboje. Vaižgantiečiai po taiklių metimų pirmajame ketvirtyje susikrovė dviženklį pranašumą – 26:13.

Antrojo kėlinio pradžioje „Obeliai“ ir toliau strigo puolime, o svečiai toliau pataikė savus metimus bei didino atotrūkį. Tiesa, šeimininkai aidint antrojo kėlinio sirenai kiek sumažino atsilikimą – 48:37.

Po ilgosios pertraukos obeliečiai žaidė kovingai. Rokiškėnai bandė nutolti, tačiau „Obeliai“ varžovų nepaleido.

Vaizdas pasikeitė įpusėjus kėliniui, kai vaižgantiečiai spurtavo 8:0 ir taip susikrovė nemenką pranašumą – 74:62.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai vėl pavijo varžovus, tačiau to neužteko. „Vaižgantas I“ įrodė pranašumą ir šventė pergalę – 98:81.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Gediminas Mikulėnas, pelnęs 26 taškus. Adomas Sabaliauskas įmetė 24, Karolis Varnas – 18, Tomas Vaškevičius – 16, Rimvydas Karpavičius – 13, Airidas Laužadis – 1 tašką.

„Obelių“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Nedas Drižys (37 taškai). Arūnas Timinskas įmetė 24, Eimantas Šeškus – 8, Dainius Pupelis – 5, Aigaras Pudanas – 4, Remigijus Timinskas – 3 taškus.