blank
Rungtynėse vaižgantiečius palaikė gausus sirgalių būrys – daugiau nei 100 aistruolių. „Umaro-JKL“ archyvo nuotr.

Varžybas rezultatu 112:81 laimėjo ir sidabro medalius Rokiškyje iškovojo „Vaižganto I“ komanda. Bronzos medaliai atiteko Obelių gimnazijos „Obeliams“.

Rungtynių pradžia obeliečiams prasidėjo labai sėkmingai: komandos lyderiai Nedas Drižys ir Arūnas Timinskas pataikė neįtikėtinus metimus ir „Obeliai“ kėlinio viduryje išsiveržė į priekį – 22:12. Tačiau šeimininkai sugebėjo priartėti ir po pirmojo ketvirčio turėjo taško deficitą – 26:27.

Po pertraukos vaižgantiečiai sugebėjo sustabdyti varžovų lyderius. Pradėję taikliau atakuoti krepšį šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą – 48:38.

Visgi „Vaižgantas I“ rungtynių pabaigoje pasiekė rekordinę persvarą ir šventė pergalę – 112:81.

„Vaižganto I“ gretose nesustabdomas buvo Gediminas Mikulėnas, pelnęs 35 taškus. Karolis Varnas įmetė 26, Rimvydas Karpavičius – 22, Tomas Vaškevičius – 10, Domantas Virbalas – 8, Paulius Kondratas – 7, Tomas Palavinskas – 4 taškus.

„Obeliams“ net 39 taškus pelnė N. Drižys. Arūnas Timinskas įmetė 13, Eimantas Šeškus – 8, Aigaras Pudanas – 5, Dainius Pupelis ir Kornelijus Jocys – po 4, Remigijus Timinskas ir Deividas Budreika – po 3, Skirmantas Senkevičius – 2 taškus.