blank
Rungtynėse dominavo kiek vyresni už savo kolegas „Vaižganto“ krepšininkai. „Umaro-JKL“ archyvo nuotr.

Pirmąjį kėlinį komandos sužaidė lygiu rezultatu – 18:18. Visgi antrajame ketvirtyje „Vaižganto“ komanda sugebėjo pasinaudoti jėgos ir ūgio pranašumu ir prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą – 45:32.

Po ilgosios pertraukos vaižgantiečiai dar kiek padidino atotrūkį – 69:50. Paskutiniajame susitikimo ketvirtyje „Vaižgantas I“ sugebėjo atsilikimą sumažinti. Visgi rungtynes ir bilietą į trečiąjį lygos etapą iškovojo „Vaižganto“ komanda – 84:73. Nė sykio nepralaimėję „Umaro-JKL“ antrajame etape „Vaižganto“ krepšininkai jau užsitikrino pirmąją vietą Rokiškio divizione.

„Vaižganto“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Nedas Valečka, pelnęs 17, Šarūnas Kaira – 14, Nedas Spundzevičius – 13, Rokas Butėnas – 11, Justas Lukošiūnas ir Justas Pranckūnas – po 10, Ignas Jarušauskas – 9 taškus.

„Vaižganto I“ komandoje sunkiai sustabdomas buvo Gediminas Mikulėnas (34 taškai). Karolis Varnas įmetė 11, Domantas Virbalas ir Paulius Kondratas – po 9, Rimvydas Karpavičius – 5, Tomas Vaškevičius – 4, Airidas Laužadis – tašką.

Trečiadienį „Romuvos“ padalinio sporto salėje vyks paskutinės šio diviziono rungtynės dėl sidabro medalių. Dėl jų kovos vietos „Vaižgantas I“ ir Obelių gimnazijos „Obeliai“. Pirmąjį šių ekipų susitikimą Obeliuose rezultatu 98:81 laimėjo „Vaižgantas I“, tad obeliečiams, siekiantiems sidabro medalių, reikia pergalės bent 18 taškų.

Sirgalių laukia maloni staigmena – pasirodys Utenos „Juventus“ šokėjos.