Visų rungtynių metu savo sąlygas varžovams diktavę rokiškėnai įveikė svečius iš Anykščių. J. Kačerausko nuotr.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi ekipos mėtė netaikliai, tačiau milžinišką skaičių klaidų darę anykštėnai dovanojo aikštės šeimininkams vieną kamuolį po kito, dėl ko „Vaižgantas“ įgijo 8 taškų persvarą – 18:10.

Antrojo kėlinio pradžioje anykštėnai šiek tiek pagerino gynybą, tačiau neilgam. Vaižgantiečių gera gynyba privertė varžovus vėl klysti ir netrukus mūsiškiai nurūko į priekį – 41:24.

Po ilgosios pertraukos „Nepatyrę“ stengėsi sugrąžinti intrigą. Tačiau prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė 15 taškų – 56:41.

Ketvirtajame kėlinyje rokiškėnai vėl įsibėgėjo ir pabaigė pirmoje rungtynių pusėje pradėtą darbą – iškovojo užtikrintą pergalę.

„Vaižganto“ ekipoje nesustabdomas buvo Nedas Spundzevičius (30 taškų). Karolis Varnas pelnė 13, Tomas Vaškevičius – 10, Justas Pranckūnas ir Nedas Valečka – po 6, Rimvydas Karpavičius – 5, Domantas Virbalas – 3, Augustinas Bukas, Šarūnas Kaira ir Rokas Butėnas – po 2 taškus.