blank
Svečių aikštelė vaižgantiečiams buvo itin svetinga. „Juventus“ lygos nuotr.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų rokiškėnai dominavo ir per pirmąsias 10 min. susikrovė triuškinamą persvarą – 30:6.

Antrajame kėlinyje „Vaižganto“ ekipos treneris leido komandos lyderiams pasilsėti ir į aikštę išleido mažiau rungtyniaujančius žaidėjus. Vaižgantiečiai persvarą dar šiek tiek padidino – 50:24.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė – „Vaižgantas“ toliau didino persvarą. Prieš lemiamą rungtynių kėlinį rokiškėnai pirmavo 33 taškais – 75:42.

Ketvirtajame kėlinyje svečiams liko tik sutvarkyti formalumus ir išsiaiškinti galutinį šių rungtynių rezultatą. Kiek atsipalaidavę rokiškėnai kėlinį pralaimėjo, tačiau iškovojo užtikrintą pergalę.

Po šių rungtynių Visagino „Centro“ ekipa atsisakė vykti į atsakomąjį mačą, todėl jiems bus užfiksuotas pralaimėjimas 20:0. Dėl šios priežasties Rokiškio ekipa tapo pirmąja finalo ketverto dalyve.

Pusfinalyje „Vaižgantas“ susitiks su Utenos ekipa. Po pirmosios „Hercogų“ ir „Žalčių“ dvikovos arčiau finalo ketverto yra Dauniškio gimnazijos „Žalčiai“.

„Vaižganto“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Karolis Varnas, pelnęs 16 taškų. Domantas Virbalas ir Šarūnas Kaira surinko po 11, Rokas Butėnas – 10, Tomas Vaškevičius ir Justas Pranckūnas – po 9, Nedas Valečka – 8, Povilas Čaikauskas – 6, Rimvydas Karpavičius – 4, Augustinas Bukas ir Aldas Vadeika – po 3, Nedas Pranckūnas – 2 taškus.