Vaižgantiečiai dominavo tiek prie savojo, tiek prie oponentų krepšio. J. Kačerausko nuotr.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų aikštės šeimininkai demonstravo savo pranašumą. Per pirmąjį rungtynių ketvirtį rokiškėnai susikrovė dviženklį pranašumą – 24:10.

Antrajame rungtynių kėlinyje vaizdas taip pat nesikeitė. Aikštės šeimininkai toliau didino savo pranašumą, o tam pasipriešinti nesugebėję visaginiečiai prieš antrąją rungtynių dalį ir toliau atsilikinėjo – 48:20.

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžę svečiai dar stengėsi kabintis į rungtynes ir beveik lygiai sužaidė šį ketvirtį, tačiau viską palaidojo paskutinysis rungtynių ketvirtis.

„Vaižgantas“ tik užbaigė prieš tai pradėtą darbą ir užtikrintai iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų. Tai leido jiems įsitvirtinti pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Vaižganto“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Nedas Valečka, pelnęs 34 taškus. Justas Pranckūnas įmetė 14, Nedas Spundzevičius – 13, Karolis Varnas – 12, Rokas Butėnas – 7, Šarūnas Kaira ir Tomas Vaškevičius – po 4, Aidas Vadeika – 3, Povilas Čaikauskas, Domantas Virbalas ir Augustinas Bukas –  po 2 taškus.

sostinė