Treniruočių metu vaikai spinduliavo gera nuotaika ir teigiama energija. J. Kačerausko nuotr.

G. Fitingovas kviečia mažųjų tėvelius atkreipti dėmesį į ledo ritulį. Anot trenerio, ši sporto šaka ne tik formuoja charakterį, bet ir grūdina organizmą. „Į ledo ritulio treniruotes kviečiu vaikus, kurie mokosi pirmose ir antrose klasėse. Taip pat ir jaunesnius. Jauniausiam mano auklėtiniui sausį suėjo ketveri metai. Ledo ritulio aikštelėje vaikai treniruojasi kiekvieną dieną. Šiuo metu treniruoju dvi vaikų grupes, norėčiau, kad prie jų prisijungtų daugiau mažųjų. Visą reikiamą inventorių – pačiūžas, apsaugas ir aprangą – mes duodame. Tereikia vaikų ar tėvų noro“, – teigė G. Fitingovas.

Anot trenerio, ledo ritulys labai naudingas ir vaikų koordinacijai, pusiausvyrai ugdyti. „Žaidžiant ledo ritulį, tvirtėja visas raumenynas. Ledo ritulys yra greita ir techniška sporto šaka. Mažieji ledo ritulininkai išmoksta dirbti komandoje, kartu siekti tikslų. Kiekvienas žaidėjas privalo atlikti konkrečias funkcijas, vaikai išmoksta dėl bendro tikslo užgniaužti savo egoizmą ir tapti „vienu kumščiu“. O svarbiausia – išsiugdo kovotojų savybę – drąsą“, – ledo ritulio pliusus vardino treneris.

Pasak G. Fitingovo, daug žmonių mano, kad ledo ritulys yra grubi sporto šaka. Tai netiesa, pirmiausia tai techniškas ir greitas sportas, o pagal ledo ritulio taisykles vaikams draudžiamas kontaktinis žaidimas. „Visko būna, traumų taip pat. Visos sportininkų kūno dalys yra apsaugotos. Vaikams iki 14 metų – jokio kontaktinio žaidimo“, – teigė pašnekovas.

Treniruotes stebėję tėvai vienbalsiai pritarė trenerio išsakytiems argumentams. Jie tikino, jog šis sportas – vienintelis vaistas nuo informacinių technologijų, kurios vaiką izoliuoja tarp keturių sienų.

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
CiuozejasRaimundas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Ciuozejas
Ciuozejas

Ir kas svarbiausia tai ne pirmas meras kuris žada, duok dieve paskutinis

Raimundas
Raimundas

Mano sunus lanko ledo ritulio treniruotes ir as labai patenkintas,vaiko elgesys kardinaliai pasikeite,tai tikrai super sporto saka,tik labai jau reiketu stogo aikstei,as atsimenu kaip pries mero rinkimus ponas Vagonis zadejo stoga ledo aikstelei deja taip ir liko tik pazadas