Organizatorių nuotr.

Spaudos konferencijoje apie šių metų ralio naujoves ir subtilybes pasakojo varžybų organizatorius Audrius Gimžauskas, kuris atskleidė, kad ypač daug dėmesio šiemet skirta žiūrovų patogumui. Į žiūrovų zonas bus galima patogiai atvykti ir išvykti šalutiniais keliais, o jose ralio aistruoliai išvys tikrai įspūdingus vaizdus.

Organizatoriai šiemet pasirūpino, jog 140 km distancijos ralyje nestigtų įdomių vietų – šiemet ralis bus ne toks greitas, sudėtingesnis vairuotojams ir šturmanams bei vaizdingesnis žiūrovams. Du tramplinai, iš kurių vienas pavadintas Vaidoto Žalos vardu, yra papildomai pakelti, todėl ralio aistruoliai čia turėtų išvysti gražių šuolių.

Audrius Gimžauskas pažymėjo, kad didelį darbą organizuojant šį ralį nuveikė varžybų vardo partneris Martynas Samsonas, kuris į Lietuvą priviliojo garsius ralio lenktynininkus iš Europos ir net Jungtinių Amerikos Valstijų.

„Noriu padėkoti Martynui. Jis sugebėjo pakviesti ne tik autosporto žvaigždyną – Suomijos ralio čempioną Teemu Asunmaa, legendinį WRC pilotą Tonį Gardemeisterį, bet ir atkapstė, kad garsus Madrido „Real“ vartininkas, buvęs Ispanijos rinktinės vartų sargas dabar lenktyniauja ralyje. Taigi, Martyno kvietimu, jis irgi atvyksta į Lietuvą. Tikimės, kad finišuos kuo daugiau ekipažų ir žiūrovai pamatys gražią kovą“, – sakė Audrius Gimžauskas.

Renginio metu taip pat gyvai pristatytas ir didžiausias šių metų ralio prizas – naujutėlaitis „Toyota Yaris“ automobilis, kurį įsteigė „Toyota“. Šis prizas atiteks greičiausiam R2 klasės dalyviui.

Vaidotas Žala ir Vytautas Švedas jėgas išmėgins vairuodami „Kubota“ žoliapjoves-traktoriukus. Jie varžysis „Stokker“ serviso zonoje penktadienį, prieš oficialų varžybų atidarymą 13.30 val.

„Audriaus nuopelnas yra tas, kad jis ne tik organizuoja ralį, bet ir stengiasi padaryti šventę. Viena iš pramoginių dalių ir bus mūsų su Vytautu lenktynės žoliapjovėmis. Ten Rokiškyje labai smagios pievelės, tai mes kartu papjausim, pašienausim. Audrius žadėjo, kad bus ir laiko matavimo įranga, tai tikrai bus linksmos varžybos“, – sakė Vaidotas Žala.

Iš karto po Vaidoto Žalos ir Vytauto Švedo akistatos vairuojant „Kubota“ žoliapjoves bus duotas startas varžyboms. Pirmąją ralio dieną dalyviams teks įveikti penkis greičio ruožus. Ketvirtasis ir penktasis greičio ruožai vyks Rokiškio mieste ir žiūrovams bus nemokami – juos ralio aistruoliams dovanoja „Rokiškio sūris“.

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Saulius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190

Šaunu, kad mūsų rajone bus gražu