blank
Apdovanojimų akimirka: (iš kairės) Nojus Konstantinas Čypas, Romualdas Keniausis, Edis Urbanavičius ir Deividas Virbalas. KKSD nuotr.

Departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius pasveikino sportininkus ir jų trenerius, pasiekusius aukštų rezultatų. Sportininkams buvo įteiktos padėkos ir medaliai „Už sporto laimėjimus“.

Rokiškio sporto klubo „Grizlis“ sportininkai N. K. Čypas ir D. Virbalas – daugkartiniai tarptautinių jėgos trikovės varžybų prizininkai. Paskutinėse varžybose itin sėkmingai pasirodė N. K. Čypas: rugsėjo mėn. Jungtinėse Amerikos Valstijose pasaulio jėgos trikovės čempionate jis pasidabino bronzos medaliu. Rokiškėnas buvo vienintelis lietuvaitis, šiose prestižinėse varžybose gynęs šalies garbę.

Čempionato metu Rokiškio sportininką prižiūrėjo sporto klubo „Grizlis“ treneris Romualdas Keniausis. Jis taip pat sulaukė padėkų sostinėje vykusioje apdovanojimų ceremonijoje.

Apdovanotas ir D. Virbalas. Jis Ispanijoje vykusiame Europos jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionate iškovojo trečiąją vietą. Tąsyk kartu dalyvavęs N. K. Čypas iškovojo antrąją vietą.

Šiame čempionate puikiai pasirodė ir kraštietė M. Brūverė. Ji čempionate triumfavo ir užėmė pirmąją vietą. Už šį laimėjimą sportininkė taip pat sulaukė garbingo apdovanojimo.

Kūno kultūros ir sporto departamente lankėsi Lietuvos kiokušin karatė federacijos, Lietuvos sportinių šokių federacijos, Lietuvos jėgos trikovės federacijos, Lietuvos tautinių imtynių federacijos ir Lietuvos pulo federacijos atstovai.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Gerbėja
Gerbėja
2017 29 rugsėjo 21:13

Šaunuoliai jaunuoliai 🙂