Audrius Gimžauskas ir Iveta Aukštuolienė. Organizatorių nuotr.

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su ralio regione veikiančios UAB „Lašų duona“ generaline direktore Iveta Aukštuoliene. Įmonė sutiko tapti generaliniu renginio rėmėju ir prisidėti prie didžiausios vasaros ralio šventės organizavimo.

„Labai džiaugiamės, kad UAB „Lašų duona“ tapo mūsų didžiulio renginio generaliniu rėmėju. Siekiame abiem pusėms naudingo bendradarbiavimo ir tikimės, kad ši partnerystė taps tradicija ir ateities renginiams. Tai inovatyvi, moderni ir socialiai atsakinga įmonė, tad radome bendrų sąlyčio taškų ir pasirašėme bendradarbiavimo sutartį“, – sakė A. Gimžauskas.

Vaizdingose Sartų regioninio parko apylinkėse, kur tvyro švariausi ir didžiausi Lietuvos ežerai, prieš 25 metus buvo atidaryta duonos kepykla. UAB „Lašų duona“ yra 100 proc. lietuviško kapitalo įmonė, šeimos verslas. „Lašų duonos“ kepykla tapusi viena žinomiausių Aukštaitijos ir viso pasaulio duonos ir pyrago produktų gamybos įmonių. „Lašų duona“ praėjusių metų rugpjūtį atidarė dar vieną pažangią ir vieną moderniausių Baltijos šalyse grikių produktų gamyklą „Biorina“.

„Mūsų kompanijos tikslas – saugoti ir puoselėti vietinių maisto produktų kultūrą, tiekti kokybiškus bei sveikus maisto produktus, kuriuos užauginame savo ir vietinių ūkininkų laukuose, tręšiamuose tik žaliosiomis trąšomis. „Biorina“ – tai „Slow Food“ filosofija paremta grikių kruopų ir grikių produktų gamyba. Gaminius sėkmingai eksportuojame ir į kitas pasaulio šalis, tokias kaip JAV, Kanada, Australija, Naujoji Zelandija, Vokietija, Anglija, Airija, Graikija, Ispanija, Kipras, Danija, Honkongas“, – sakė UAB „Lašų duona“ generalinė direktorė I. Aukštuolienė.

Organizatorių inform.

3
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Rokiškis444 Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rokiškis
Rokiškis

Tegu i darbuotojus žiūri, o ne reklamą darosi. Alga pasityčiojimas

444
444

kam nepatinka darbo vietos,juk niekas nelaiko, visada durys atidarytos, Maziau verk, daugiau dirbk.

444
444

Lasu Duonai pagarba, saunuoliai. Organizatoriam liko surinkti i ka butu paziuret