blank
Audrius Gimžauskas ir Iveta Aukštuolienė. Organizatorių nuotr.

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su ralio regione veikiančios UAB „Lašų duona“ generaline direktore Iveta Aukštuoliene. Įmonė sutiko tapti generaliniu renginio rėmėju ir prisidėti prie didžiausios vasaros ralio šventės organizavimo.

„Labai džiaugiamės, kad UAB „Lašų duona“ tapo mūsų didžiulio renginio generaliniu rėmėju. Siekiame abiem pusėms naudingo bendradarbiavimo ir tikimės, kad ši partnerystė taps tradicija ir ateities renginiams. Tai inovatyvi, moderni ir socialiai atsakinga įmonė, tad radome bendrų sąlyčio taškų ir pasirašėme bendradarbiavimo sutartį“, – sakė A. Gimžauskas.

Vaizdingose Sartų regioninio parko apylinkėse, kur tvyro švariausi ir didžiausi Lietuvos ežerai, prieš 25 metus buvo atidaryta duonos kepykla. UAB „Lašų duona“ yra 100 proc. lietuviško kapitalo įmonė, šeimos verslas. „Lašų duonos“ kepykla tapusi viena žinomiausių Aukštaitijos ir viso pasaulio duonos ir pyrago produktų gamybos įmonių. „Lašų duona“ praėjusių metų rugpjūtį atidarė dar vieną pažangią ir vieną moderniausių Baltijos šalyse grikių produktų gamyklą „Biorina“.

„Mūsų kompanijos tikslas – saugoti ir puoselėti vietinių maisto produktų kultūrą, tiekti kokybiškus bei sveikus maisto produktus, kuriuos užauginame savo ir vietinių ūkininkų laukuose, tręšiamuose tik žaliosiomis trąšomis. „Biorina“ – tai „Slow Food“ filosofija paremta grikių kruopų ir grikių produktų gamyba. Gaminius sėkmingai eksportuojame ir į kitas pasaulio šalis, tokias kaip JAV, Kanada, Australija, Naujoji Zelandija, Vokietija, Anglija, Airija, Graikija, Ispanija, Kipras, Danija, Honkongas“, – sakė UAB „Lašų duona“ generalinė direktorė I. Aukštuolienė.

Organizatorių inform.

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Rokiškis
Rokiškis
2020 4 liepos 14:48

Tegu i darbuotojus žiūri, o ne reklamą darosi. Alga pasityčiojimas

444
444
2020 4 liepos 18:59
Reply to  Rokiškis

kam nepatinka darbo vietos,juk niekas nelaiko, visada durys atidarytos, Maziau verk, daugiau dirbk.

444
444
2020 3 liepos 16:42

Lasu Duonai pagarba, saunuoliai. Organizatoriam liko surinkti i ka butu paziuret