Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Juodupės  „Juodupė“. Ji sausio 26 d. Vilniuje net 14:3 (5:1, 2:2, 7:0) nugalėjo Vilniaus „Geležinį vilką“.

Jau pirmojo kėlinio pradžia buvo labai rezultatyvi – per dvi minutes įmušti trys įvarčiai  (D. Babič, A. Nikitčenko, M. Baltrukonis). Kėlinio antrojoje pusėje pataikė M. Baikejevas ir A. Zubenko, o vilniečiai atsirevanšavo tik vienu įvarčiu.

Varžovai bandė sustabdyti juodupėnų atakas antrajame kėlinyje, kurį po dviejų T. Mažulio įvarčių baigė taikiai 2:2. Juodupės komandoje įvarčius įmušė D. Belaikovas ir A. Zubenko. Tačiau trečiajame kėlinyje vilniečiai pradaro viltis laimėti, nes po du įvarčius įmušė D. Beliakovas ir M. Baltrukonis, po vieną – A. Katulis, M. Purmalis, M. Baikejevas.

„Juodupė“ jau antrosiose rungtynėse iš eilės muša 14 įvarčių – sausio 17 d. žaistas rungtynes su Vilniaus „Hockey Punks“ jie irgi laimėjo rezultatu 14:3.

Artimiausios juodupėnų rungtynės vyks vasario 1 d. su Elektrėnų „Energija“.

Kita Juodupės komanda „Juodupė 2“ Panevėžio miesto pirmenybėse 3:1 įveikė Panevėžio klubą „Farm track“.