hockey.lt nuotr.

Ilgai pirmavę, tačiau persvaros neišlaikę vilniečiai sugebėjo išplėšti pratęsimą ir po dešimties baudinių serijos nugalėjo „Juodupės“ ledo ritulininkus. Būtent tokia atkali kova šį sezoną lydi abiejų komandų tarpusavio susitikimus. Spalio mėnesį „Geležinis vilkas“ įveikė „Juodupę“ 7:6. Tačiau lapkritį vykusioje dvikovoje stipresni buvo mūsiškiai (4:3).

Pirmojo kėlinio viduryje greičiau nei per dvi minutes vilniečiai pelnė du įvarčius ir sukrovė dviejų įvarčių persvarą – 0:2. „Juodupės“ atsako ilgai laukti nereikėjo. Dviejų žaidėjų pranašumą išnaudojo Ernestas Trukšnys, jis sušvelnino atsilikimą iki įvarčio.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviejų peiliui sekusių „Geležinio vilko“ žaidėjų pašalinimu, tačiau tuo pasinaudoti „Juodupei“ nepavyko. Įpusėjus kėliniui mūsiškiai sėdo ant nubaustųjų suolelio, o dviejų žaidėjų pranašumu pasinaudojo vilniečiai – 1:3. Vos po minutės „Juodupės“ žaidėjas Nikita Smirnovas sušvelnino deficitą, tačiau tada vilniečiai vėl šovė – be atsako pelnė du įvarčius – 2:5.

Trečiajame kėlinyje žiūrovai išvydo „Juodupės“ įvarčių šou. N. Smirnovas, sužaidus mažiau nei minutei, pelnė įvartį. Netrukus po vilniečių pražangos kiekybinę vieno žaidėjo persvarą išnaudojo „Juodupės“ žaidėjas Erikas Sadauskas. Dar po dviejų minučių įvartį pelnė Dmitrijus Beliakovas, o „Geležinio vilko“ šturmą užbaigė N. Smirnovas, kurio įvartis išvedė „Juodupę“ į priekį – 6:5. Tačiau likus žaisti 7 min. vilniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą ir buvo paskelbtas pratęsimas. Jame komandos nepasižymėjo, o nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos. Čia sėkmė lydėjo jaunuosius vilniečius.

Po pralaimėjimo „Juodupė“ per devynerias rungtynes surinko 11 taškų ir turnyrinėje lentelėje tarp septynių komandų užima penktąją vietą.

Kitos „Juodupės“ rungtynės numatytos gruodžio 19 d. Panevėžyje su Vilniaus „Hockey Punks“ komanda.