Nors trečiasis turas Rokiškio komandai nebuvo sėkmingas, tačiau liūdėti krepšininkėms nebuvo kada. Komandos archyvo nuotr.

Kaip jau įprasta, turnyre varžėsi keturios komandos: Rokiškio, Kupiškio ir Rėzeknės bei Kalupės (Latvija).

Mūsiškės po trečiojo turo liko ketvirtojoje vietoje. Stipriausios buvo Kalupės moterys, antroji vieta atiteko kupiškėnėms, trečioji – Rėzeknės komandai. Pastarajai ekipai rokiškėnės pralaimėjo 10 taškų – 36:46. Rezultatyviausiai mūsiškių komandoje žaidė Ingrida Bagdonaitė, įmetusi 12 taškų. Ieva Rudokaitė surinko 9, Simona Vygelytė – 5, Ina Bukauskienė – 4, Oksana Antonova – 4, Diana Patapova – 2 taškus.

Rungtynės su Kalupės komanda taip pat baigėsi mūsiškių nesėkme – 29:45. Rokiškio komandai taškų pelnė: I. Bagdonaitė – 8, I. Bukauskienė ir S. Vygelytė – po 6, I. Rudokaitė – 5, O. Antonova ir D. Patapova – po 2. Beje, I. Rudokaitė septintąją rungtynių minutę susižeidė ir daugiau neberungtyniavo.

Fortūna nuo mūsiškių nusisuko rungtynėse su Kupiškio komanda. Šeimininkės po atkaklios kovos laimėjo 41:40. Šiose rungtynėse žaidė tik penkios Rokiškio žaidėjos. Maža to, surinkusi 5 asmenines pražangas S. Vygelytė paliko aikštelę ir paskutines tris minutes rokiškėnės rungtyniavo keturios. Tai joms netrukdė pirmauti. Tačiau paskutinėmis rungtynių sekundėmis kupiškėnės persvėrė rezultatą.

Rokiškio komandoje naudingiausiai žaidė I. Bukauskienė, pelniusi 15 taškų. I. Bagdonaitė surinko 13, S. Vygelytė – 8, D. Patapova – 4 taškus.

Renginio metu vyko baudų ir tritaškių metimų konkursai. Pastarajame rokiškėnė I. Rudokaitė laimėjo antrąją vietą. Baudų metimų konkurse I. Bukauskienė liko ketvirta. Rokiškio komandos naudingiausia žaidėja pripažinta I. Bagdonaitė.

Pirmajame ir antrajame turuose rokiškėnės užėmė antrąją vietą. Baigiamasis turas vyks balandžio 14 d., kurio metu paaiškės čempionato nugalėtojai ir prizininkai.