Rokiškėnus į pergalę vedė rezultatyvus Nedo Spundzevičiaus žaidimas. A. Morkvėnaitės nuotr.

Rungtynių pradžioje šeimininkai nesusikalbėjo gynyboje ir rokiškėnai spurtavo šešiais taškais be atsako. Pirmuosius taškus uteniškiai pelnė tik įpusėjus kėliniui. „Vaižgantas“ pataikė porą tritaškių ir taip padidino skirtumą iki dviženklio – 19:8. Ketvirčio pabaigoje šeimininkams nesisekė rezultatyviai užbaigti atakų, o „Vaižganto“ du dvitaškiai iš eilės leido užtikrintai pirmauti – 23:8.

Antrajame kėlinyje rokiškėnai ir toliau rodė iniciatyvą, tačiau šeimininkai nenusileido. Visos viltys persverti rezultatą dužo į šipulius, kai mūsiškiai pataikė tris tritaškius ir taip įtvirtino savo pranašumą – 40:25.

Trečiojo ketvirčio pradžioje rokiškėnai spurtavo 9:0. Kėlinio antrojoje pusėje komandos keitėsi taikliais metimais, o prieš lemiamą ketvirtį „Vaižgantas“ vis dar buvo priekyje – 59:38.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje uteniškiai realizavo metimus bei intensyviai dirbo gynyboje, todėl rokiškėnai pirmuosius šio ketvirčio taškus pelnė tik jam įpusėjus. Vis dėlto antrąją kėlinio pusę kontroliavęs „Vaižgantas“ išsivežė pergalę iš Utenos.

„Vaižganto“ komandoje rezultatyviai žaidė Nedas Spundzevičius, pelnęs 25 taškus. Tomas Vaškevičius įmetė 18,  Nedas Valečka – 14, Justas Pranckūnas – 9, Karolis Varnas – 6, Šarūnas Kaira – 3 taškus.