Remigijų Pečkį (antras iš dešinės) įkurtuvių proga sveikino aktyvūs Obelių bendruomenės nariai: (iš dešinės) Romas Kundelis, Virgis Pupelis ir Aldona Žėkienė. R. Pečkio archyvo nuotr.

Įkurtuvių proga R. Pečkį sveikino Obelių bendruomenė. Anot pašnekovo, klubo įkurtuvės svarbios ne tik šio kovos meno atstovams, bet ir visam Rokiškio kraštui. Šalyje veikia tik penki oficialūs shotokan karatė klubai su Lietuvos shotokan federacijos vėliava. R. Pečkys „Gimtajam…“ atskleidė norintis shotokan populiarinti mūsų rajone.

Anot klubo vadovo, intensyviai ieškomos patalpos Rokiškyje. „Kol kas paieškos – bevaisės. Mūsų klubo poreikiai paprasti – tereikia švarios ir paprastos salės. Gal kas gali tokią pasiūlyti?“ – kreipėsi į rokiškėnus pašnekovas.

Kaip teigė klubo vadovas, šioje sporto šakoje amžius nėra svarbus, laukiami visi – jauni ir senjorai. „Pagrindinė misija – sveikas gyvenimo būdas. Noriu sportu sudominti kuo daugiau jaunimo. Svarbu judėti, treniruotė nebūtinai turi vykti suspaustais kumščiais“, – dėstė R. Pečkys.

Anot jo, šalies Shotokan karatė federacija susiduria su vienintele problema – klubai „užaugina“ mažai kovotojų – jaučiamas jų stygius. Tad pagrindinė užduotis – išugdyti kovotojų, kurie galėtų atstovauti Lietuvai tarptautinėse arenose. „2020 m. shotokan karatė taps olimpine sporto šaka. Patekti į olimpiadą – ilgas kelias. Jaunuosius kovotojus ugdysime po truputį, ateityje jie neš Lietuvos vėliavą įvairiuose turnyruose“, – dėstė R. Pečkys, kuris, beje, yra Shotokan karatė federacijos vykdomasis narys.

„Nerūkykite ir nevartokite alkoholio…“ – sako R. Pečkys ir priduria, jog Obeliuose sporto klubo durys jaunimui, ir ne tik, atviros iki beveik dešimtos valandos vakaro.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie