blank

Jaunučių grupės (gim. 2006 m. ir jaunesni) komandą sudarė Nedas Beinoris, Vesta Stunžėnaitė ir Domantas Jasudis. Jie 3×3 krepšinio varžybose užėmė 1-ąją vietą, o estafetės rungtyje – 3-iąją. Kita jaunučių komanda (Urtė Beinorytė, Adomas Mačiulis, Titas Tubelis) 3×3 krepšinio varžybose ir estafetėje užėmė 4-ąsias vietas.

Sportininkų, gim. 2005 m. ir vyresnių, grupėje Atas Baliuka krosfito rungtyje iškovojo 2-ąją vietą, o komanda, kurią sudarė N. Beinoras, A. Baliuka ir Aivaras Žukauskas, 3×3 krepšinio varžybose laimėjo 1-ąją vietą. Estafetės rungtyje V. Stunžėnaitės, A. Žukausko ir A. Baliuko komanda liko antra.

Senjorų grupėje Vytautas Macijauskas užėmė 2-ąją vietą krosfito rungtyje ir pasiekė 2-ąjį rezultatą visose grupėse. Pritūpimų rungtyje V. Macijauskas buvo pirmas, Jonas Aleksiejus – antras, Vidmantas Pilibaitis – trečias. Krepšinio rungtyje komanda, kurią sudarė J. Aleksiejus, Viktoras Kotovas, Rytis Valikonis, užėmė 3-iąją vietą. Estafetės rungtyje V. Pilibaičio, V. Macijausko ir J. Aleksiejaus komanda buvo pati stipriausia.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: