Po finalinių kovų – nugalėtojų šypsenos. Irmanto Juosponio nuotr.

Į turnyrą atvyko nemažai svečių iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Ukrainos. Iš viso per dvi dienas savo jėgas išbandė 90 komandų – 180 sportininkų. Aukšto lygio žaidimo kokybę užtikrino septyni teisėjai iš Latvijos. Sportininkai varžėsi moterų, vyrų, mišriose, senjorų 40+ ir senjorų 50+ grupėse.

Moterų grupėje stipriausia tapo Viktorijos Sekrepovos ir Lizos Chabai (Baltarusija) pora. Antrąją vietą užėmė vilnietės Aušrinė Kulvičiūtė ir Karolina Šantarytė, trečiąją – Svetlana Bekiš ir Lilija Freilik (Vilnius).

Vyrų grupėje nugalėjo Edvinas Vaškelis (Marijampolė) ir Linas Pertravičius (Kaunas). Antroji vieta atiteko svečiams iš Rusijos Grigorijui Gančerovui ir Sergejui Kuznecovui. Trečiąją vietą iškovojo Andrejus Kovalevskis ir Aleksandras Balkevičius (Baltarusija).

Mišriose grupėse stipriausia tapo pora iš Baltarusijos – Viktorija Sekretova ir Sergejus Balotska. Antrąją vietą laimėjo Jevgenija Jakovleva ir Aleksandras Burakovas (Rusija), trečiąją – Irada Gandžijeva ir Artūras Vencelovičius (Vilnius).

Senjorų 40+ grupėje dominavo vilniečiai. Pirmąją vietą iškovojo Saulius Abromovičius ir Darius Abromovičius. Antrąją vietą laimėjo Marius Lumpickas ir Petras Junevičius (Vilnius). Šiauliečiai Danas Mikolaitis ir Haris Šarkauskas džiaugėsi mažojo finalo laimėjimu.

Senjorų 50+ grupėje rokiškėnai džiaugėsi vietinių – Aurimo Laužadžio ir Raimio Dilio – triumfu. Šie finale įveikė svečius iš Latvijos Dmitrijų Rybakovą ir Aldį Muraško. Trečiąją vietą iškovojo kupiškėno Valdo Šabrinsko ir kauniečio Gintauto Martišiaus duetas.