Šiais metais pirmenybėse dalyvauja 5 komandos. Keturios iš Rokiškio ir viena Juodupės. Palyginti su praėjusiais metais – sumažėjo viena komanda. Pasak Rokiškio FK klubo vadovo Eriko Gaigalo, kiek žinoma, aplinkiniuose rajonuose situacija ne ką geresnė, vietinėse varžybose dalyvauja po kelias komandas, o prie rokiškėnų organizuojamų varžybų neprisijungia kaimynai.

Pirmieji savo jėgas išbandė RSK „Feniksas“ ir FC „Tornado“. Šį kartą stipresnė buvo „Fenikso“ ekipa, įveikusi varžovus rezultatu 3:1. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Karolis Kvedaravičius ir Alikas Samoilovas. „Tornado“ komandoje taikliu smūgiu vartininką nuginklavo Kristupas Blažys.

Tą patį vakarą tokiu pačiu rezultatu baigėsi ir antrosios rungtynės. „Senjorai“ įveikė SK „Entuziastus“. „Senjorų“ komandoje įvarčius mušė Linas Gudgalis ir Simas Baltrūnas. Vienas įvartis krito į pačių „Entuziastų“ vartus. Paguodos įvartį pralaimėjusiai komandai įmušė Modestas Kartenis.

Tie patys „Senjorai“ per Žolinę susikovė su juodupėnais, tačiau turėjo pripažinti pastarųjų pergalę 0:2. „Juodupės“ komandoje pasižymėjo Ernestas Trukšnys ir Giedrius Lekandra.

Rugpjūčio 18 d. 18 val. Kūno kultūros ir sporto centre susitiks „Senjorai“ ir FC „Tornado“. Po šių rungtynių savo jėgas išbandys „Entuziastai“ ir RSK „Feniksas“.

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bevardis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Bevardis
Bevardis

Kodel gimtasis apsilanke tik feniksas – tornado varzybose ir jas fotkino, o varzybose senjorai – entuziastai lankesi ir fotografavo sirena?