Renginio akimirka. Skemų socialinės globos namų nuotr.

Pirmąsias vietas pelnė Skemų socialinės globos namų 1-oji ir 2-oji bei Jurdaičių SGN 1-oji komandos. Antrosios vietos atiteko Zarasų 1-ajai ir 2-ajai bei Jotainių komandoms. Trečiąsias vietas užėmė Kupiškio, Aknystos (Latvija), Jurdaičių 2-oji ir Latvijos VSAC „Latgale“ SAC „Memele“ komandos.

Tinklinio turnyro pagrindinį prizą „Super taurę“ iškovojo 2-oji Skemų SGN komanda.

Pralaimėjusiųjų nebuvo. Parko tinklinio turnyro nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais bei saldžiomis dovanomis. Sportininkai, komandų sirgaliai bei svečiai puikiai praleido laiką, susitiko senus bičiulius, susirado naujų draugų, pietų pertraukos metu vaišinosi koše bei arbata.

Varžybas organizavo neįgaliųjų ir draugų klubas ,,Saulės rankos“ bei  Skemų socialinės globos namai, finansavimą skyrė Rokiškio rajono savivaldybė, vykdydama projektą „Dėl nevyriausybinių organizacijų sporto projektų finansavimo“.