Šeimininkai ne kartą įrodė, jog žaidžiant Elektrėnuose išplėšti pergalę praktiškai neįmanoma. „Energija“ nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir nuolat spaudė rokiškėnus. Trečiąją susitikimo minutę prasižengė mūsiškis Kasparas Šutas, bet kiekybinės persvaros šeimininkams išnaudoti nepavyko.

Tačiau antrą kartą rokiškėnams sužaidus nedrausmingai ir Tautvydui Urbonui sėdus ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, šeimininkai tuo pasinaudojo – į „Rokiškio“ vartus krito pirmasis įvartis – 0:1. Antrajame kėlinyje „Energija“ taip pat sužaidė nedrausmingai ir neišvengė baudos minučių. Tačiau kiekybinę persvarą išnaudoti pavyko tik šeimininkams ir į rokiškėnus vartus krito dar du įvarčiai – 1:3.

Vis dėlto kėlinio pabaigoje „Rokiškiui“ pavyko pramušti „Energijos“ vartininką Aurimą Uscilą ir veteranas Saulius Limontas stipriu smūgiu pelnė įvartį.

Rokiškėnai, atsilaikę trečiojo kėlinio pradžią, vėliau „pametė“ žaidimą ir šeimininkai tiesiog smaginosi taikliais smūgiais, nuginkluodami „Rokiškio“ vartininką Domantą Butkų. Paskutiniame kėlinyje į mūsiškių vartus krito net 6 įvarčiai.

Visas rungtynes „Rokiškio“ vartus gynė D. Butkus, o „Energijos“ – A. Uscila. Elektrėniškiai į rokiškėnų vartus metė net 64 kartus, o rokiškėnai – tik 12.

Kitas rungtynes „Rokiškis“ žais spalio 10 d. Elektrėnuose, kur susitiks su savo principiniais varžovais „Juoduopės“ ekipa.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie