blank
R. Kilkaus nuotr.

Naująjį ledo ritulio sezoną pradėjo ir Rokiškio KKSC ledo ritulininkai (treneris Audrius Deksnys). Lietuvos U13B čempionate besivaržantys rokiškėnai sezoną pradėjo spalio 2 dieną kuomet Vilniuje susitiko su Hockey Punks Academy klubu. Puikiai antrąją rungtynių dalį sužaidę mūsų miesto atstovai namo pervežė pergalę 11:7. Rokiškio komandai 4 įvarčius pelnė ir 3 rezultatyvius perdavimus atliko Einaras Rakūnas, 3 įvarčius ir rezultatyvų perdavimą pridėjo Danielius Kriukelis, po įvartį pelnė Rokas Kišūnas, Ugnius Vlasovas, Edvinas Bieliūnas ir Matas Gustas.

Kitas rungtynes Rokiškio ledo ritulininkai žaidė spalio 16 dieną Elektrėnuose, kur susitiko su vietos D.Kasparaičio ledo ritulio mokyklos auklėtiniais. Rungtynių pradžia Rokiškio jauniesiems sportininkams nebuvo sėkminga, tačiau geriau sužaistas paskutinis kėlinys leido sušvelninti rezultatą ir galiausiai patirtas pralaimėjimas 6:8. Rokiškio komandoje 4 įvarčiais ir perdavimu pasižymėjo E.Rakūnas, po įvartį pridėjo Kajus Bečelis ir U.Vlasovas.

Smagu, kad su berniukais ledo ritulio aikštelėje kartu varžosi ir mergaitė, Rokiškio komandą atstovauja Austėja Valotkaitė.

Iš viso Lietuvos U13B čempionate varžosi 9 komandos, o artimiausias rungtynes Rokiškio KKSC ledo ritulininkai žais spalio 30 dieną Kaune, kur susitiks su Kauno sporto mokykla „Startas“.

Rokiškio KKSC inform. 

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments