Juodupės komanda išplėšė pergalę prieš Elektrėnų ekipą. Juodupės ledo ritulio klubo archyvo nuotr.

Savaitgalį vyko Lietuvos ledo ritulio čempionato kovos. Dėl blogų orų varžybos iš Juodupės ir Rokiškio ledo aikštelių buvo perkeltos į  Vilniaus pramogų areną. Ir Rokiškio, ir Juodupės komandos įveikė varžovus.

Aštuntą pergalę šešioliktose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Vilniuje šeštadienio vakarą iškovojo Juodupės „Juodupė“ 6:4 (3:0, 0:1, 3:3) įveikė Elektrėnų „ESSM-200“ ekipą.

„Juodupė“ dėl gamtos išdaigų prarado natūralų ledą Juodupės miestelyje ir buvo priversta persikelti į Vilnių. Tačiau tai nesutrukdė užsitikrinti ramų gyvenimą rungtynėse jau pirmajame kėlinyje. Po Roko Bazio (02:43), Dmitrijaus Gnitko (18:03) ir Elvino Malciaus (19:23) įvarčių „Juodupė“ atitrūko 3:1.

Antrasis kėlinys pažymėtas tik elektrėniškio Mariaus Lomakino įvarčiu (39:34).

Trečiajame kėlinyje „Juodupė“ susikaupė ir greitai sutvarkė visus reikalus. Rytis Vasiliauskas (41:55, 49:43), R.Bazys (46:40) padidino pranašumą iki 6:1.

Tuomet jau buvo leista pasireikšti „ateities komandos“ jaunimui iš Elektrėnų. Eimantas Steponavičius (51:56), M.Lomakinas (53:34, 57:59) sušvelnino skirtumą iki 4:6.

Sausio 31 d. Vilniaus pramogų arenoje varžėsi abi mūsų rajono ekipos. Rokiškio “Rokiškis” 8:1 įveikė Elektrėnų ESSM-2000, o Juodupės “Juodupė”  10:1 sutriuškino Vilniaus “Geležinio vilko” ledo ritulininkus.