Iš kairės: treneris Giedrius Kublickas, Rokas Dovydėnas, Dominykas Kublickas, Rokas Motuzas ir Domantas Černius. Giedriaus Kublicko archyvo nuotr.
Prie Dirdų

Rokiškyje vykusiose Lietuvos vaikų (gim. 2003 m. ir jaunesnių) asmeninio čempionato šaudymo finalinėse varžybose mūsų Kūno kultūros ir sporto centrui atstovavo šeši šauliai, gerai pasirodę atrankinėse varžybose.
Finale Dominykas Kublickas, atlikdamas 10+10 šūvių klūpint ir gulint, iškovojo trečiąją asmeninę vietą. Rokas Dovydėnas ir Rokas Motuzas, šaudydami 20 šūvių gulint, pelnė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas. Lietuvos vaikų komandiniame čempionate puikiai sekėsi Rokiškio jauniesiems šauliams. D. Kublicko, R. Dovydėno ir Domanto Černiaus komanda tapo stipriausia Lietuvoje net dviejuose pratimuose: 10+10 šūvių klūpint, gulint ir 20 šūvių gulint. Vaikams varžybų sezonas dar nesibaigė. Kitą savaitgalį jie atstovaus Rokiškiui jaunių atrankinėse varžybose, o po dviejų savaičių – jaunučių čempionate.