Organizatorių nuotr.

Tie ralio žiūrovai, kurie nori varžybų stebėjimą paįvairinti kitokiais pojūčiais, jau dabar gali registruotis skrydžiui sraigtasparniu virš greičio ruožų. Tai unikali galimybė kartu su draugais į lenktynes pažvelgti iš paukščio skrydžio. Registracija skrydžiui sraigtasparniu vyksta el.paštu info@samsonasrally.com.

Beje, ralio dienomis virš žiūrovų zonų skraidantis sraigtasparnis mėtys skanias dovanas ralio aistruoliams, todėl tai dar viena priežastis rinktis ralio stebėjimą būtent organizatorių siūlomose vietose.

Varžybų metu taip pat vyks ir „Rally Taxi“ važiavimai, kurių metu bus galima įsijausti į šturmano vaidmenį ir specialųjų greičio ruožą įveikti skaitant stenogramą Europos čempionui Aurelijui Simaškai. Jūsų ekipažas važiuos „Mitsubishi Lancer EVO IX“ automobiliu. Registruotis šiai pramogai galite el.paštu info@euroracing.lt arba telefonu +370 698 44854.

Organizatoriai pabrėžia, kad papildomos pramogos laukia ir tų žiūrovų, kurie po greičio ruožų sugrįš į Nepriklausomybės aikštę. Rokiškio miesto širdis lenktynių savaitgalį virs ne tik ralio dalyvių parku, bet ir koncertų zona.

Rugpjūčio 2 d. nuo 21.30 val. Nepriklausomybės aikštėje vyks gyvo garso koncertas, o nuo 22.30 val. prie pulto stos didžėjus, kuris šokių muzikos ritmais publiką džiugins iki pat vidurnakčio.

Rugpjūčio 3 d. 17.30 val. prie dvaro bus įkurta vaikų zoną, kurioje vyks įvairios mažųjų ralio gerbėjų lenktynės. Čia jų lauks visokiausios atrakcijos ir gausybė prizų. Tą pačią dieną, 22 val. publiką kaitins „Rokiškio sūrio“ dovanojamas merginų grupės „69 danguje“ koncertas. Po jo vakarėlis tęsis iki paryčių, mat prie pulto taip pat stos didžėjus.

Rugpjūčio 4 d. renginio kulminacija taps apdovanojimų ceremonija prie Rokiškio krašto dvaro muziejaus, po kurios susirinkusių žiūrovų laukia „SB Lizingo“ dovanojamas grupės „Čilinam“ koncertas, fejerverkai ir lazerių šou. Šventė tęsis iki pat trečios valandos ryto.

Į koncertus nemokamai bus galima patekti su ralio pasais. Kitiems žiūrovams bilietas į koncertus kainuos 5 eurus. Vaikams iki 12 metų įėjsimas į koncertus ir ralio greičio ruožus – nemokamas.

Šiuo metu prekyba ralio pasais vyksta VIADA degalinėse. Iki liepos 29-os dienos ralio paso kaina – 11 eurų. Renginio dienomis ralio pasai brangs – kainuos 15 eurų ir bus parduodami tik renginio vietoje.

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie