blank
Organizatorių nuotr.

Ralio žurnale bus galima rasti visų greičio ruožų aprašymus su detalia informacija apie įdomias vietas stebėjimui, greičio ruožų uždarymo laikus, starto laikus, žiūrovų zonų vietas bei detalius žemėlapius. Taip pat publikuotas ir bendras visų greičio ruožų žemėlapis, miesto centro schema, kad ralio fanai galėtų susidaryti sau patogų ralio stebėjimo maršrutą, aplankyti keletą greičio ruožų ir apsilankyti serviso zonoje.

Be šios esminės informacijos žurnale rasite ir keturis straipsnius. Viename jų „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas prabils apie nematomą ralio pusę. Interviu su organizatoriumi leis suprasti apie tai, kas slypi už paradinės renginio pusės ir kokį kelią tenka nueiti siekiant sukurti geriausias ralio varžybas šalyje.

Taip pat ralio žurnale skaitykite apie tuos lenktynininkus, kurie į automobilių sportą pasuko sekdami savo tėvų pėdomis. Apie savo atžalas čia pasakos Martynas Samsonas bei Ramūnas Čapkauskas, o Justas Simaška atskleis, kodėl būdamas Europos čempiono Aurelijaus Simaškos sūnumi su broliu taip pat pasuko šio sporto žvyrkeliais.

Dar viename straipsnyje iš arčiau galėsite susipažinti su dar dažais kvepiančiu ralio automobiliu, kokio Lietuvos ralio padangėje dar niekada nebuvo. Apie tai papasakos „Porsche Cayman S“ raliui pagaminęs legendinis Lietuvos mechanikas ir konstruktorius Darius Biesevičius – Biesas.

Žurnale taip pat laukia ir artima pažintis su tikraisiais ralio fanais , gyvenančiais pagal ralio kalendorių ir ralį stebinčiais dažniausiai visiškai kitaip nei tą daro didžioji dalis žiūrovų. Sužinosite, kaip tikrieji ralio fanai planuoja savo keliones ir ką iš jų parsivežę kolekcionuoja savo namuose.

„Samsonas Rally Rokiškis“ ralio žurnalą, kaip ir ralio pasus, galėsite įsigyti prie kiekvieno įvažiavimo į greičio ruožus, taip pat serviso zonoje Nepriklausomybės aikštėje įsikursiančiame „Info centre“. Taip pat ralio žurnalais bus prekiaujama  Rokiškyje, Panevėžio gatvėje esančioje „Viada“ degalinėje bei parduotuvėje „Intelektualūs kompiuteriai“, esančioje Nepriklausomybės a. 22. Ralio žurnalo kaina – keturi eurai.

 

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments