Organizatorių nuotr.

Miesto greičio ruožas situacijos bendrosios įskaitos lentelėje iš esmės nepakeitė, tačiau pakoregavo greičiausiųjų trejetuką. Lyderiu po šių greičio ruožų išliko Vaidotas Žala, kuris turėtą persvarą prieš antroje vietoje esantį Giedrių Notkų padidino dar devyniomis sekundėmis. Trečiąją vietą paleido Teemu Asunmaa iš Suomijos. Į šią poziciją pakilo estas Egonas Kauras.

Jei Vaidoto Žalos atotrūkis nuo varžovų su kiekvienu greičio ruožu tampa vis didesnis, tai Giedrius Notkus, Egonas Kauras, Vytautas Švedas ir Teemu Anunmaa kovoja 15 sekundžių intervale.

Viena ašimi varomų automobilių įskaitoje po penkių greičio ruožų pirmauja Janis Vorobjovs. Nuo jo mažiau nei dešimt sekundžių kol kas atsilieka Justas Tamašauskas. Trečioje pozicijoje – WRC ralio legenda – suomis Toni Gardemeisteris.

R2 klasėje, kurioje dalyviai varžosi dėl pagrindinio ralio prizo – naujo automobilio „Toyota Yaris“, lyderiauja estas K.Tornas. Tačiau jam dar anksti džiaugtis, mat vos dešimt sekundžių nuo jo atsilikęs greitasis latvis Ralfs Sirmacis. Trečioje vietoje – Jonas Pipiras ir Aisvydas Paliukėnas, kuriems iki antrosios vietos trūksta maždaug pusės minutės.

Miesto ralio greičio ruožas buvo itin nesėkmingas svečiams iš Rusijos Sergejui Popovui ir Andrejui Galkevičiui. Jie per lietų nesuvaldė savo „Ford Fiesta R5” ir rėžėsi į atitvarus. Tęsti lenktynių ekipažui nebepavyko.

Pasibaigus pirmai ralio dienai veiksmas Rokiškyje tęsis. 21.30 „Stokker“ serviso zonoje esančioje scenoje bus surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvaus greičiausias trejetas bendroje įskaitoje ir 2WD bei R2 klasių lyderiai.

Po spaudos konferencijos scenoje pasirodys grupė „69 danguje”. Koncertas prasidės 22-ą valandą ir žiūrovams jis bus nemokamas.

Šeštadienį žiūrovų ir dalyvių laukia didžioji varžybų diena. Lenktynininkams teks įveikti septynis greičio ruožus.

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KazysEURASNeskanuMyliu miestą, bet be jų. Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kazys
Kazys

Verksniai jūs verksniai visi, super šventė , kokios dar Rokiškyje niekada nebuvo ir jokia šventė tiek žmonių nepritraukia…visi tik verkt mokat..

EURAS
EURAS

Jooo.Matyt kitur rajonuose tokių d…ų neranda- Rokiškis gi garsėja įstaiga miesto gale ir valdžia. Drapykit drapykit, laužykit ir daužykit viską, ką už ištaškytus Europos eurus vos vos šiltai padarėt. Ir taip gi viskas tuoj dėl išvogtų medžiagų sugrius. Ale kaip nedaėjo kai kuriam padaryti atrakciją ir pavaryt į muziejaus tvorą, ar prūde gulbes pavėžinti. O ką? Kiek gi čia tam miestely belikę, kol paskutinis išjungs šviesą valdžios rūmuose, dar pauliokim, pasivoliokim. ARGI TOKS ALE RENGINYS PRITAIKYTAS MIESTUI?Bepročiai iš rūmų- patys mušės taškės , dabar visi ant ugadų sutarė- daužom kas liko. Vistiek paskutinis tuoj išvyks – nereiks nei valdžios, nei… Skaityti daugiau »

Neskanu
Neskanu

Savivaldybė remia mokamą renginį vietoj to, kad palaikytų vietos sportininkus. O dabar dar Rokiškiečiai apsimokės už išlaužytus atitvarus.

Myliu miestą, bet be jų.
Myliu miestą, bet be jų.

O kur daugiau jei ne Rokiškį išlaužyt ir išdaužyt naujai pastatytus apyrvarus ir kelius. Ką bekalbėt apie retai greidiruojamus žvirkelius ar kaimo žmonių turtą. Keista kad renginys mokamas, žinant kad ir kas apie žalos atlyginimą ką beklanėtų bet juk susimokės patys žmonės iš bendro biudžeto. Ralis Rokiškyje? Apsoliučiai nieko vau.