blank
Organizatorių nuotr.

Pirmame greičio ruože į priekį šovė Vaidotas Žala, kuris trimis sekundėmis aplenkė estą Egoną Kaurą. Trečią laiką parodė Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano duetas.

Antrame greičio ruože įspūdingą tempą ir toliau demonstravo Vaidotas Žala su Andriu Malnieku. Jie beveik trylikos kilometrų greičio ruože net 19 sekundžių buvo greitesni už Teemu Asunmaa. Trečioje vietoje finišavo Giedrius Notkus.

Trečiame greičio ruože ir toliau nesustabdomas buvo „Agrorodeo“ ekipažas. Jiems įkandin sekė Giedrius Notkus, tačiau atsiliko šešiomis sekundėmis. Šiame greičio ruože trečią laiką parodė Egonas Kauras.

Po trijų greičio ruožų kol kas tvirtai lyderiauja Vaidotas Žala su Andriu Malnieku. Antroje vietoje esantį Giedrių Notkų su Daliumi Strižanu jie dabar jau lenkia 31,3 sek. Nuo pastarojo ekipažo dar šešiomis sekundėmis atsilieka Teemu Asunmaa.

Deja, tačiau varžybų pradžia buvo nesėkminga net 10 ekipažų. Kai kurie iš jų patyrė gedimus, dalis apdaužė automobilius. Iš kovos buvo priverstas pasitraukti ir Benediktas Vanagas su Mindaugu Čepuliu. Jie kliudė trasos pakraštyje buvusį nepajudinamą akmenį ir išlaužė ratą. Ekipažas lenktynes tęs rytoj.

Techninių problemų patyrė ir Martynas Samsonas, startavęs GAZ 51 sunkvežimiu, tačiau jam įveikti pavyko tik du greičio ruožas.

Varžybų net nepradėjo Egidijus Valeiša su Mindaugu Varža. Pilotui dar prieš startą atsinaujino nugaros skausmai, todėl duetas nusprendė pereiti į žiūrovų gretas.

Penktadienio vakarą Rokiškyje, prie dvaro įvyko dar du greičio ruožai. Juos žiūrovams dovanojo „Rokiškio sūris“, tad publika veiksmą galėjo stebėti nemokamai.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments