blank
M. Wiccos nuotr.

„Jaukiame būryje žmonių kursime savo ryto ritualą, harmoningai pradėsime dieną ir įkvėpsime vieni kitus pasidalindami geromis emocijomis“, – visus norinčius pradėti dieną anksčiau, susikurti sveiką ryto rutiną ir gerai nuteikti save visai dienai į ryto jogą kviečia sertifikuota jogos mokytoja, holistinės saviugdos ir meditacijos instruktorė Mintautė Wicca.

Jogos užsiėmimai spalio 4 d. prasidės „Limfedemos centre“ (Nepriklausomybės a. 19). Jie vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 7 val. ir truks 60 min. Į grupę registruojama 12 žmonių. Daugiau informacijos „Facebook“ paskyroje „Mintautė Wicca/Joga, meditacija ir holistinė saviugda“.

Mokytoja primena, kad užsiėmimai yra skirti absoliučiai visiems: „Nesvarbu lytis, amžius ir lankstumas, viskas, ko reikia, – tai noras.“ Ji pridūrė, kad savo kilimėlių neštis nereikia, pakanka patogios aprangos ir vandens.

Nemokamus jogos užsiėmimus organizuoja Rokiškio visuomenės sveikatos biuras. Rajono savivaldybės salėje jie vyksta kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį nuo 18 ir nuo 19.30 val.

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: