Kupiškėnai ruošiasi mesti baudas.

Regionų krepšinio lygos rungtynėse, sausio 14 d. vykusiose Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro salėje, susitiko Rokiškio ,,Fenikso“ ir „Kupiškio“ komandos.

Gausiai susirinkusius žiūrovus rokiškėnų žaidimas džiugino iki didžiosios pertraukos – vienu metu jie pirmavo devyniais taškai, o antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 42:39 mūsiškių naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje  svečiai susiėmė: taikliau metė baudas, surengė daugiau greitų atakų, dažniau pataikydavo iš dviejų taškų zonos. Rungtynes rezultatu 83:76 laimėjo kupiškėnai.

„Fenikso“ komandai daugiausia taškų surinko Karolis Kvedaravičius (15), Justas Merkys (12) ir Laurynas Bimba (11). Svečių lyderiu tapo Ugnius Luneckas (21), po 15 taškų pelnė trys žaidėjai: Ernestas Umbra, Lukas Bankieta ir Deividas Grigėnas.

Dabar „Feniksas“ B divizione, Aukštaitijos grupėje, tarp aštuonių komandų užima ketvirtąją vietą, o artimiausios rungtynės numatomos sausio 21 d. Ignalinoje su vietos „Žuvėdra“.

Rokiškėnų treneris negailėjo auklėtiniams patarimų.