blank
J. Kačerausko nuotr.

Lygos lyderiai „Entuziastai“ susitiko su Rokiškio KKSC jaunimu. Pastarieji rungtynių pradžioje rimtai pasipriešino „Entuziastams“, kurie po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo dviem taškais – 24:26.

Antrasis kėlinys geresnis buvo turnyrinės lentelės lyderiams „Entuziastams“. Šie greitai persvėrė rezultatą ir jau KKSC užėmė besivejančiųjų vaidmenį.

KKSC jaunimo žaidimas visiškai sugriuvo paskutiniame ketvirtyje – „Entuziastai“ atitolo daugiau kaip 30 taškų ir iškovojo nesunkią pergalę – 108:77.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Renatas Jegorovas, pelnęs 29 taškus. Modestas Baltušis įmetė 21, Mindaugas Dūda – 15, Tomas Trumpa – 13, Arnas Juškevičius – 12, Tomas Juodelis – 9, Egidijus Vilimas – 7, Tadas Minkevičius – 2 taškus.

KKSC komandoje naudingiausiai žaidė Nedas Drižys ir Eimantas Šeškus, surinkę po 21 tašką. Adomas Sabaliauskas pelnė 12, Nedas Valečka – 11, Gediminas Mikulėnas – 9, Aigaras Pudanas – 3 taškus.

Antrose rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės kaimynai – „Gnomas“ ir „Pandėlys“. Pirmoje rungtynių dalyje taikliau krepšį atakavo „Gnomo“ krepšininkai. Šie po dviejų kėlinių pirmavo dviženkliu taškų skirtumu – 48:32.

Po ilgosios pertraukos pandėliečiai kiek sumažino atsilikimą, tačiau paskutiniame ketvirtyje vėl paleido oponentus ir „Gnomas“ šventė įtikinamą pergalę – 108:77.

„Gnomo“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kasparas Kavoliūnas, pelnęs net 40 taškų. Domantas Šeškus įmetė 20, Nerijus Makuška – 15, Kastytis Kepalas – 11, Tomas Grėbliauskas – 10, Gintaras Zunka – 7, Svajūnas Aleksiejus – 4, Artūras Kapočius – tašką.

„Pandėlio“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Vidas Joneliūkštis (33 taškai). Ignas Jarušauskas pelnė 19, Vygantas Kavaliauskas – 15, Klaudijus Kundelis – 5, Titas Kavaliauskas – 3, Martynas Karaliūnas – 2 taškus.