blank

Pasak D. Sirgėdienės, apie trenerės darbą ji svajojo jau seniai.

„Vos pakviesta užimti šią vietą, karantino laikotarpiu įstojau į Sporto universitetą ir pradėjau mokslus. Teliko atlikti praktiką. Baigti trenerių kursus svajojau jau kokių dvidešimt ar trisdešimt metų, tiesiog tam vis nerasdavau laiko. Pagaliau svajonę išpildysiu“, – džiaugiasi D. Sirgėdienė.

Renkamos trys tinklininkų grupės: 2010–2011 m. gimę berniukai; tų pačių metų mergaitės; 2006–2008 m. gimusios merginos ir vaikinai. Pasak trenerės, geram tinklininkui svarbu atminti, kad tai yra komandinis žaidimas.

„Tikiuosi treniruotėse sulaukti tų, kurie tikrai nori žaisti tinklinį. Jei norite išmokti dirbti komandoje, tai puiki sporto šaka. Čia vienas lauke ne karys. Žaisti tinklinį gali visi, tad išskirti tam tikrų savybių nereikėtų. Mano tikslas – išmokyti tinklinio pagrindų kuo daugiau rajono jaunimo“, – sakė D. Sirgėdienė.

Treniruotės vyks antradienis ir ketvirtadieniais Senamiesčio progimnazijos sporto salėje (J. Biliūno g. 2), šiltesniu metu – ir „Velykalnio“ bendruomenės paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Visais klausimais galima kreiptis į D. Sirgėdienę tel. 8 687 76 112.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments