blank
„Vaižgantas“ bilietą į „Juventus“ lygos trečiąjį etapą iškovojo jau praėjusią savaitę. „Juventus“ lygos archyvo nuotr.

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. „Vaižgantas“ stengėsi nutolti nuo varžovų, tačiau šie nepasidavė ir atsakė tuo pačiu. Abiem komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau daugiau taiklių dvitaškių pataikęs „Vaižgantas-II“ po pirmojo kėlinio pirmavo – 10:14.

Antrajame ketvirtyje pirmoji „Vaižganto“ gimnazijos komanda stengėsi persverti rezultatą, tačiau taikliai atakuoti krepšį sekėsi sunkiai – nepataikė nė vieno tritaškio. Prieš ilgąją pertrauką atsilikinėjo 23:27.

Po ilgosios pertraukos „Vaižgantas“ įjungė aukštesnę pavarą, puikiai atidirbo gynyboje ir tai leido jiems persverti rezultatą ir įgyti pranašumą – 43:37.

Ketvirtasis kėlinys vyko taškas į tašką. „Vaižgntas-II“ nenorėjo pasiduoti ir stengėsi toliau kovoti garbingai. Vis dėlto po atkaklios kovos paskutinę pergalę Zarasų-Rokiškio divizione iškovojo „Vaižgantas“ – 60:57.

Šis susitikimas nieko nebelėmė – „Vaižgantas“ bilietą į „Juventus“ lygos trečiąjį etapą buvo jau iškovojęs praėjusią savaitę, kai išvykoje įveikė Juodupės krepšininkus.

„Vaižgantas-II“ pasidabino bronzos medaliais, sau už nugarų palikdamas Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos sportininkus.

„Vaižganto“ ekipoje Justas Pranckūnas įmetė 16 taškų. Karolis Varnas surinko 13, Nedas Valečka, Nedas Spundzevičius ir Rokas Butėnas – po 9, Tomas Vaškevičius – 3 taškus.

„Vaižganto-II“ komandoje Erikas Petrevičius pelnė 26 taškus. Laurynas Streikus įmetė 12, Kostas Kužiulis – 8, Rokas Bulovas – 4, Vilius Skeirys – 3, Norbertas Tička ir Eisvinas Valiulis – po 2 taškus.