J. Kačerausko nuotr.

Rokiškėnams varžybose buvo ką veikti, mat rungtis atvyko stiprūs šalies jėgos trikovininkai. Mūsiškiai iškovojo ne vieną medalį. Puikiai sekėsi tarptautinių varžybų laimėtojui Nojui Konstantinui Čypui, neseniai perėjusiam į 74 kg svorio kategoriją. Sportininkas pritūpė su 215 kg, išspaudė 135 kg ir nuo žemės atkėlė 270 kg štangą. Nojus bandė įveikti ir 280,5 kg, tačiau nesėkmingai. Rokiškėnas iškovojo trečiąją vietą, o absoliučioje įskaitoje liko ketvirtas.

Jaunesnysis Nojaus brolis Jokūbas taip pat pasiekė aukštų rezultatų. Toje pačioje kategorijoje jaunasis atletas pritūpė su 160 kg, išspaudė 90 kg, atlikdamas traukos veiksmą susitvarkė su 175 kg štanga. J. Čypas laimėjo ketvirtąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 83 kg varžėsi Mangirdas Strungys ir Modestas Skipskys. Pastarasis pritūpė su 210 kg, išspaudė 135 kg, atlikdamas traukos veiksmą įveikė 230 kg štangą. Sportininkas užėmė ketvirtąją vietą.

M. Strungys pritūpė su 150 kg, išspaudė 105 kg, atkėlė 170 kg. Atletas užėmė šeštąją vietą.

Sunkiausioje – iki 120 kg – kategorijoje nepralenkimas buvo Robertas Bartkevičius. Jis pritūpė su 315 kg, išspaudė 232,5 kg, atkėlė 320 kg štangą. Sportininkas bandė pagerinti jaunimo traukų rekordą – 333,5 kg, tačiau nesėkmingai. R. Bartkevičius iškovojo pirmąją vietą. Absoliučioje iškaitoje jis užėmė antrąją poziciją.