J. Kačerausko nuotr.

Turnyras Rokiškyje sulaukė didelio užsienio šalių sportininkų susidomėjimo – dalyvavo daugiau nei 20 komandų iš Latvijos, Rusijos, Čekijos, Baltarusijos, Ukrainos ir, žinoma, Lietuvos.

Lietuvos garbę turnyre gynė keturios poros – Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius, Edvinas Vaškelis ir Linas Petravičius, Arturas Vincelovičius ir Tomas Staševičius, Gilbertas Kerpė ir Aurimas Mazūras.

Penktadienį EEVZA turnyras „Velykalnio“ bendruomenės sporto aikštynuose prasidėjo kvalifikacinėmis varžybomis. Šeštadienį žiūrovai išvydo net 20 susitikimų grupės etape, o sekmadienį vyko intriguojančios finalinės kovos.

Po atkaklių kovų Rokiškio etapą Lietuvos tinklininkai užbaigė aukso ir bronzos medaliais. Kovose dėl bronzos medalių A. Knašas ir P. Stankevičius 2:0 įveikė jaunuosius tinklininkus iš Rusijos Aleksiejų Gusevą bei Pavelą Shustrovą ir iškovojo EEVZA turo bronzą.

Po trijų setų kovos L. Petravičius ir E. Vaškelis 2:1 nugalėjo latvius Tomsą Smedinsą bei Haraldsą Regzą ir iškovojo minėto turnyro čempionų titulus bei 1 tūkst. 150 Eur piniginį prizą.

Primename, jog Rokiškyje EEVZA čempionato etapai buvo surengti 2014 ir 2017 metais.