Antrojoje žaidimo dalyje vilniečiai įrodė savo pranašumą. P. Lozdos nuotr.
rezidencija

Rungtynių pradžia nieko blogo rokiškėnams nežadėjo. Pirmajame kėlinyje abi komandos vartus išlaikė „sausus“ – 0:0.

„Rokiškio“ nemalonumai prasidėjo antrojo kėlinio viduryje, kai į mūsiškių vartus krito įvartis. Maža to, vilniečiai, įkvėpti gero žaidimo pradžios, rokiškėnus nubaudė dar du kartus – 0:3.

Trečiajame kėlinyje „Hockey Punks“ didino pranašumą ir be atsako į „Rokiškio“ vartus „įsūdė“ net 4 įvarčius. Vienintelį įvartį „Rokiškio“ ekipai įmušė Tomas Jasinevičius (52:40).

Visas rungtynes „Rokiškio“ vartus gynęs Domantas Butkus atrėmė 24 iš 31 varžovų smūgio, „Hockey Punks“ vartų sargas rokiškėnas Simas Baltrūnas – 18 iš 19.

Kitas ketvirtfinalio rungtynes „Rokiškio“ ir „Hockey Punks“ ledo ritulininkai žais antradienį, kovo 6 d., Rokiškio ledo arenoje.